WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Wianki w Warszawie - co się będzie działo, PROGRAM imprezy. Koncerty Kelis i Moniki Brodki

Wianki w Warszawie - co się będzie działo, PROGRAM imprezy. Koncerty Kelis i Moniki Brodki

24.06.2011, godz. 13:55
Kelis, Monika Brodka
foto: EAST NEWS

Wielka impreza w stolicy związana z obchodami Nocy Świętojańskiej. Wianki nad Wisłą w Warszawie już w sobotę, 25 czerwca na Podzamczu. W programie imprezy m.in. gra miejska WarszaWIANKI, kiermasze, pikniki, koncerty m.in. Kelis, Moniki Brodki i zespołu Wilki, a na koniec widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Po roku przerwy na Podzamcze w Warszawie wracają "Wianki" - impreza związana z obchodami Sobótki, najkrótszej nocy w roku. W programie tegorocznych obchodów Nocy Kupały mnóstwo atrakcji.

Na warszawiaków czekają pikniki, kiermasze i gra miejska WarszaWIANKI. Uczestnicy zabawy będą musieli walczyć z demonami,  aby zdobyć wianki dla Sawy, uwolnić ją z rąk Peruna i doprowadzić do spotkania z Warsem. Po drodze spotkają wiele słowiańskich bóstw oraz innych fantastycznych postaci.

Przeczytaj koniecznie: Wianki w Krakowie - co się będzie działo, PROGRAM imprezy, wykonawcy

O godz. 18 wianki wrzucone do Wisły popłyną rzeką do Bałtyku.

Wieczorem, o godz. 20 na scenie koncertowej pojawią się pierwsze gwiazdy. Przed publicznością zaśpiewają Monika Brodka i zespół Wilki. Z zagranicznych artystów Sunrise Avenue oraz gwiazda wieczoru - wokalistka Kelis.

O północy kulminacyjny punkt imprezy - widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: