WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Z piłą mechaniczą rzucił się na ojca. Grozi mu dożywocie

Z piłą mechaniczą rzucił się na ojca. Grozi mu dożywocie

16.11.2016, godz. 21:13
Piła mechaniczna
foto: EAST NEWS

Gmina Wiązowna niedaleko Warszawy. 37-latek pokłócił się z ojcem, po czym uruchomił piłę mechaniczną i rzucił się na niego. 69-latek doznał poważnych obrażeń twarzy, szyi i klatki piersiowej. Mężczyzna trafił do szpitala. Syn uciekł z miejsca zdarzenia, a potem się ukrywał. Funkcjonariusze policji właśnie go zatrzymali

Rodzinna kłótnia w gminie Wiązowna niedaleko Warszawy zakończyła się tragicznie. 37-letni syn pobił, a następnie zaatakował piłą mechaniczną 69-letniego ojca. O zdarzeniu została poinformowana policja. Gdy przyjechali na miejsce napastnika już nie było. Staruszek trafił do szpitala z obrażeniami twarzy, szyi i klatki piersiowej. Ze względu na liczne obrażenia twarzoczaszki kontakt z nim jest utrudniony. Nie wiadomo, czego dotyczyła rodzinna kłótnia. Jednak postać 37-latka znana jest dzielnicowemu. Jego rodzina objęta jest "Niebieską kartą", czyli specjalną procedurą związaną z przemocą w rodzinie.

37-letni syn zatrzymany

Mężczyzna ukrywał się przed policją ponad dwa miesiące. Został zatrzymany w listopadzie 2016 roku. Wpadł w jednej z miejscowości powiatu otwockiego. Aktualnie przebywa w areszcie, a prokurator przedstawił mu już zarzut usiłowania zabójstwa ojca, w zbiegu ze spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyźnie grozi za to nawet dożywocie. Na razie spędzi 3 miesiące w areszcie.

ZOBACZ:  Podano wstępne wyniki sekcji zwłok Lecha Kaczyńskiego

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: