WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Zbezcześcili ciało Ewy Tylman. Trafią za kraty na kilka lat?

Zbezcześcili ciało Ewy Tylman. Trafią za kraty na kilka lat?

30.07.2016, godz. 12:13
Zbeszcześcili ciało Ewy Tylman
Zbeszcześcili ciało Ewy Tylman foto: Super Express

Zaginięcie Ewy Tylman. Prokuratura postawiła zarzuty osobom, które zbezszcześcili ciało Ewy Tylman - jak wcześniej informowaliśmy, pracownicy zakładu pogrzebowego robili sobie zdjęcia ze zwłokami. Grożą im za to dwa lata więzienia. Zarzuty usłyszał również mężczyzna, który odnalazł ciało i chciał sprzedać mediom zdjęcia. Taki sam zarzut usłyszał pracodawca mężczyzny. Grozi im za to pięć lat więzienia.

Zaginięcie Ewy Tylman. 25 lipca z Warty w miejscowości Czerwonak (około 10 kilometrów od Poznania) wyłowiono ciało kobiety. Zabezpieczone rzeczy osobiste przy zwłokach świadczą o tym, że to zaginiona w listopadzie Ewa Tylman. Jednak na ostateczne potwierdzenie tożsamości ciała będziemy musieli poczekać kilka tygodni, kiedy lekarze medycyny sądowej opublikują wyniki badań DNA. Przypomnijmy, że podejrzanym w sprawie jest Adam Z., który usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym - grozi za to dożywocie. Co istotne, 25-latek nie przyznaje się do winy.

Ale Adam Z. to niejedyna osoba, która usłyszała zarzut w sprawie zaginięcia Ewy Tylman. 29 lipca prokuratura stworzyła akt oskarżenia wobec czterech mężczyzn - dwaj z nich to pracownicy zakładu pogrzebowego, którzy robili sobie zdjęcia ze zwłokami - grożą im za to dwa lata więzienia. Na pięć lat więzienia może zostać skazany mężczyzna, który znalazł zwłoki i zrobił im zdjęcia, a potem chciał je sprzedać mediom. Zarzut utrudniania śledztwa usłyszał także pracodawca mężczyzny. Trzech z oskarżonych mężczyzn chce dobrowolnie poddać się karze.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: