WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wałęsa wyznaje: Po co żyć? Zostało mi golenie [WIDEO]

Wałęsa wyznaje: Po co żyć? Zostało mi golenie [WIDEO]

16.02.2017, godz. 18:21
Stonoga Wałęsa
foto: Archiwum

Lech Wałęsa to legendarna postać NSZZ "Solidarność" oraz do dziś bohater dla bardzo wielu Polaków. Symbolem walki o wolną Polskę Lech Wałęsa jest choćby dla Zbigniewa Stonogi, który umieścił na Facebooku zdjęcie z byłym prezydentem oraz napisał dla niego kilka słów wsparcia. - Nikt w Polsce nie posiada żadnej legitymacji do opluwania ikony demokracji i walki o wolność z której wszyscy dziś się cieszymy - napisał słynny biznesmen.

Zbigniew Stonoga znany jest z tego, że bardzo często wypowiada się w sprawach ważnych dla kraju. Tak było choćby podczas wywiadu dla Polsat News, gdzie słynny biznesmen ujawnił, że akta afera podsłuchowej przekazał mu Jacek Kurski. Zbigniew Stonoga zaapelował również o spokój po zamieszkach w Ełku, gdzie doszło do zabójstwa 21-letniego Daniela. - Zwracam się do Was Wszystkich w Ełku o zachowanie spokoju. Rodzina zamordowanego chłopaka na pewno nie chce takich rozrób w mieście. Rozumiem rozgoryczenie sytuacją, ale jak wiecie policja stanęła na wysokości zadania. Do tej sprawy zatrzymano cztery osoby, które usłyszą lub już usłyszały zarzuty popełnienia tej zbrodni - napisał wówczas biznesmen.

Czytaj: Zbigniew Stonoga: To Jacek Kurski przekazał mi akta afery podsłuchowej [WIDEO]

Zbigniew Stonoga zabrał również głos w sprawie Lecha Wałęsy. Na swoim profilu na Facebooku wyraził słowa uznania dla byłego prezydenta i zapowiedział, że będzie bronił legendy NSZZ "Solidarność". - Nikt w Polsce nie posiada żadnej legitymacji do opluwania ikony demokracji i walki o wolność z której wszyscy dziś się cieszymy - napisał na portalu społecznościowym Zbigniew Stonoga.

- Przeprowadziłem obszerny wywiad z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą, który będziecie mogli zobaczyć w kilku odcinkach. Zapoczątkuję też działania prawne i publicystyczne w odkłamywaniu PiSprawdy - dodał.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: