WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Zbigniew Stonoga zatrzymał księdza! Duchowny jest pedofilem?

Zbigniew Stonoga zatrzymał księdza! Duchowny jest pedofilem?

04.10.2016, godz. 11:17

Zbigniew Stonoga opublikował nagranie, na którym widać, jak prawdopodobnie proboszcz z parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zawierciu uprawiał seks z 14-latkiem. Nastolatek próbował odebrać sobie życie przez to, co zrobił mu kapłan. Po tym, jak nagranie pojawiło się w sieci ks. Dariusz Zając zrezygnował ze sprawowania urzędu proboszcza w parafii.

Zbigniew Stonoga ujawnił kolejną seksaferę z księdzem w roli głównej. Na swoim profilu na Facebooku udostępnił materiały dotyczące proboszcza z parafii w Zawierciu. Biznesmen zaznacza, że dysponuje kompromitującym księdza materiałem wideo, na którym widać, jak uprawia seks oralny z 14-letnim chłopcem. To właśnie pokrzywdzony sam zgłosił się do Stonogi i pokazał mu to nagranie. Chłopak chciał targnąć na własne życie przez to co zrobił mu proboszcz z Zawiercia. Zbigniew Stonoga zaznaczył, że już zgłosiło się do niego wiele osób, które także zostały skrzywdzone przez ks. Dariusza Zająca. Internauci i mieszkańcy Zawiercia są wstrząśnięci. Kuria Metropolitalna w Częstochowie wystosowała specjalne oświadczenie w tej sprawie i poinformowała, że ksiądz zrezygnował z urzędu proboszcza.

"W związku z opublikowanymi dziś w Internecie zarzutami i informacjami dotyczącymi Ks. Dariusza ZAJĄCA, Proboszcza Parafii Katolickiej pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Zawierciu, wyżej wymieniony złożył rezygnację z urzędu proboszcza, która została przyjęta w trybie natychmiastowym. Wyjaśnieniem oskarżeń zajmą się kompetentne do tego organy ścigania, stosownie do obowiązujących w Polsce przepisów prawa.

Ponadto wszczęta została wobec niego procedura kanoniczna i wydany został tymczasowy zakaz pracy z młodzieżą i dziećmi oraz zakaz publicznego sprawowania Sakramentów świętych." - tak brzmi treść oświadczenia wydanego przez ks. Mariana Szczerbę wikariusza generalnego.

Zobacz: Wielkie zmiany na uczelniach! Studencie, sprawdź co cię czeka

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: