WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Zbigniew Stonoga zatrzymał księdza! Duchowny jest pedofilem?

Zbigniew Stonoga zatrzymał księdza! Duchowny jest pedofilem?

04.10.2016, godz. 11:17

Zbigniew Stonoga opublikował nagranie, na którym widać, jak prawdopodobnie proboszcz z parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zawierciu uprawiał seks z 14-latkiem. Nastolatek próbował odebrać sobie życie przez to, co zrobił mu kapłan. Po tym, jak nagranie pojawiło się w sieci ks. Dariusz Zając zrezygnował ze sprawowania urzędu proboszcza w parafii.

Zbigniew Stonoga ujawnił kolejną seksaferę z księdzem w roli głównej. Na swoim profilu na Facebooku udostępnił materiały dotyczące proboszcza z parafii w Zawierciu. Biznesmen zaznacza, że dysponuje kompromitującym księdza materiałem wideo, na którym widać, jak uprawia seks oralny z 14-letnim chłopcem. To właśnie pokrzywdzony sam zgłosił się do Stonogi i pokazał mu to nagranie. Chłopak chciał targnąć na własne życie przez to co zrobił mu proboszcz z Zawiercia. Zbigniew Stonoga zaznaczył, że już zgłosiło się do niego wiele osób, które także zostały skrzywdzone przez ks. Dariusza Zająca. Internauci i mieszkańcy Zawiercia są wstrząśnięci. Kuria Metropolitalna w Częstochowie wystosowała specjalne oświadczenie w tej sprawie i poinformowała, że ksiądz zrezygnował z urzędu proboszcza.

"W związku z opublikowanymi dziś w Internecie zarzutami i informacjami dotyczącymi Ks. Dariusza ZAJĄCA, Proboszcza Parafii Katolickiej pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Zawierciu, wyżej wymieniony złożył rezygnację z urzędu proboszcza, która została przyjęta w trybie natychmiastowym. Wyjaśnieniem oskarżeń zajmą się kompetentne do tego organy ścigania, stosownie do obowiązujących w Polsce przepisów prawa.

Ponadto wszczęta została wobec niego procedura kanoniczna i wydany został tymczasowy zakaz pracy z młodzieżą i dziećmi oraz zakaz publicznego sprawowania Sakramentów świętych." - tak brzmi treść oświadczenia wydanego przez ks. Mariana Szczerbę wikariusza generalnego.

Zobacz: Wielkie zmiany na uczelniach! Studencie, sprawdź co cię czeka

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: