WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Ziobro chce DOŻYWOCIA dla krwawej Zuzanny z Rakowisk! Jest kasacja

Ziobro chce DOŻYWOCIA dla krwawej Zuzanny z Rakowisk! Jest kasacja

13.10.2016, godz. 13:41
KRWAWA ZUZANNA PRZED SĄDEM
ZUZANNA , MORDERSTWO, SĄD foto: Super Express

Morderstwo w Rakowiskach. 13 października Zbigniew Ziobro złożył wniosek do Sądu Najwyższego, aby uchylić wyrok 25 lat dla krwawej Zuzanny z Rakowisk i jej chłopaka Kamila N. Minister sprawiedliwości chce, by dwójka morderców spędziła resztę życia za kratami.

Zbigniew Ziobro chce by krwawa Zuzanna z Rakowisk oraz jej chłopak Kamil N. spędzili resztę życia w więzieniu. - Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro wystąpił dziś do Sądu Najwyższego o uchylenie wyroków 25 lat pozbawienia wolności dla zabójców z Rakowisk - potwiedził Kurierowi Lubelskiemu Arkadiusz Jaraszek, rzecznik Prokuratury Generalnej. W kwietniu tego roku Sąd Apelacyjny utrzymał wyrok sądu I instacji, który skazał parę na 25 lat więzienia. Jednak teraz ten wyrok został zaskarżony do Sądu Najwyższego przez Zbigniewa Ziobrę. Jego zdaniem krwawa Zuzanna oraz Kamil N. powinni zostać skazani na dożywocie.

Czytaj: MORDERSTWO w Rakowiskach pod Białą Podlaską: Kim byli brutalnie zamordowani Agnieszka i Jerzy N.?

Bestie z Rakowisk usłyszały wyrok po blisko rocznym postępowaniu. Sąd Okręgowy w Lublinie skazał ich na 25 lat więzienia z mozliwością warunkowego opuszczenia zakładu karnego po 20 latach. Podczas rozprawy obrońca Kamila N. w mowie końcowej zaznaczył, że chłopak też jest ofiarą, a Zuzanna M. go zmanipulowała i zaplanowała zbrodnię. Dodał, że chłopak jest teraz sam i został sierotą. Zaś Zuzanna M. w swoim oświadczeniu powiedziała, że żałuje, tego co zrobiła. Dodała, że chciałaby mieć szansę na powrót do społeczeństwa i prosi o łagodny wymiar kary.

Przypomnijmy: do makabrycznej zbrodni doszło w sobotę 13 grudnia 2014 roku. Kamil N. oraz jego dziewczyna Zuzanna M. zamordowali z zimną krwią rodziców chłopaka.REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: