WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat MANIFEST islamskiego terrorysty dla EUROPY! "Zniszczymy wam życie, wysadzimy wasze domy"

MANIFEST islamskiego terrorysty dla EUROPY! "Zniszczymy wam życie, wysadzimy wasze domy"

26.07.2016, godz. 14:16
MANIFEST islamskiego terrorysty dla EUROPY! Zniszczymy wam życie, wysadzimy wasze domy
foto:

Znaleziono manifest islamskiego fanatyka, który wysadził się w powietrze w Ansbach! Mohammad Daleel (+27 l.) na filmie, który zostawił w swoim telefonie przed zamachem, grozi Europie kolejnymi atakami za walkę z Państwem Islamskim.

- Na Allaha, przysięgam, że zobaczycie to wszystko, co wam tu obiecuję, zniszczymy wam życie i wysadzimy wasze domy – mówi zamaskowany mężczyzna. - Następnym razem użyjemy samochodów pułapek. Nie będziecie spać spokojnie ani cieszyć się życiem, póki walczycie z Państwem Islamskim – dodaje. Film z tymi groźbami znaleziono w telefonie Mohammada Daleela (+27 l.), który w niedzielę późnym wieczorem zdetonował ukrytą w plecaku bombę przed wejściem na teren festiwalu muzycznego w Amsbach. Państwo Islamskie potwierdziło, że Daleel był jego „żołnierzem”.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNA masakra w Bawarii! MSW Bawarii: Syryjczyk złożył przysięgę ISIS

Fanatyk w filmie stwierdza, że zamachy to odpowiedź na ataki koalicji antyterrorystycznej, do której należą między innymi Niemcy, na pozycje ISIS w Syrii i Iraku. Przysięga, że jest „wielu mężczyzn”, którzy są gotowi do mordowania niewiernych, a on sam po ataku spotka się w niebie ze swoją rodziną. Podczas ataku rannych zostało 15 osób, w tym kilka poważnie. Zginął tylko napastnik.

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: