WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Pauline Potter WAŻY 330 KG i uprawia SEKS 6 razy dziennie! - JAK ONA TO ROBI?!

Pauline Potter WAŻY 330 KG i uprawia SEKS 6 razy dziennie! - JAK ONA TO ROBI?!

26.11.2011, godz. 09:46
Pauline Potter
foto:

Pauline Potter (47 l.) ze Stanów Zjednoczonych waży 330 kilogramów. Ale dla swego ukochanego Alexa (46 l.) jest najseksowniejszą kobietą na świecie. Mężczyzna nie jest w stanie patrzeć na nią bez podniecenia. - Uprawiamy seks 6 razy dziennie - mówi z dumą.

Siłę do nieustających figli dają im afrodyzjaki własnego pomysłu - słodkie ciasteczka i cukierki ciągutki. Zanim Alex przytuli się do ukochanej, przynosi do sypialni górę słodyczy. Wkłada jej do ust ciasteczko i patrzy jak znika... I już tylko ten widok doprowadza go do ekstazy.

Tusza ukochanej ma oczywiście także i minusy. Amerykanka, która jest najcięższą kobietą na świecie, sama nie jest w stanie się na przykład rozebrać. Ale w czasie miłosnych igraszek każdą czynność można zamienić w podniecającą grę. Alex uwielbia własnoręcznie ściągać ciuszki ze swojej Paulinki. Trochę to wprawdzie trwa, za to kiedy kochanka jest naga, oczu nie można od niej oderwać.

Potem wystarczy tylko umiejętnie wślizgnąć się między brzuch a uda Pauli. Trzeba tylko przy tym uważać, bo nawet jedna noga kobiety jest cięższa od całego kochanka. I o wypadek nietrudno.

- Pauline jest świetna w łóżku - zapewnia zachwycony Alex. - Lepsza, niż jakakolwiek kobieta, z którą kiedykolwiek byłem.

Puszystym najlepiej na stole

- Jakie pozycje mogą być najlepsze dla osób z nadmiarem kilogramów?

Puszyści praktycznie mogą się kochać we wszystkich pozycjach, w jakich robią to chudzielcy, bo w końcu wszystko zależy od fantazji. Ale są techniki, szczególnie dla osób z nadwagą zalecane. Np. kiedy kobieta leży na krawędzi stołu, mając pośladki oparte o tę krawędź. Mężczyzna stoi między jej udami i przyciąga jej uniesione nogi do siebie. Podobnie mogą się kochać, kiedy ona leży na łóżku, ale wówczas on klęczy. WIĘCEJ>>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: