WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Udawała mężczyznę, żeby uprawiać SEKS z koleżanką. Teraz idzie do WIĘZIENIA [ZDJĘCIE]

Udawała mężczyznę, żeby uprawiać SEKS z koleżanką. Teraz idzie do WIĘZIENIA [ZDJĘCIE]

29.06.2017, godz. 18:43
gwałt przemoc kobieta
foto: SHUTTERSTOCK

27-letnia kobieta, Gayle Newland, w mediach społecznościowych udawała mężczyznę, którego nazwała Kye Fortune. W ten sposób zaprzyjaźniła się z kobietą, która uczęszczała na ten sam uniwersytet. Jak się potem okazało wszystko to był podstęp… Do nietypowej sytuacji doszło kilka lat temu w Anglii.

Kiedy dochodziło do spotkań „Kye” wymagał, aby kobieta zawsze miała związane oczy. Wytłumaczeniem miały być choroby oraz odbyte operacje. Miało to tłumaczyć wstyd przed pokazaniem swojej twarzy. Klatka piersiowa zawsze była zabandażowana także ze względu na problemy medyczne.


Między kobietami doszło do około tuzina stosunków seksualnych przy użyciu sztucznego penisa. Wszystko wyszło na jaw kiedy ofiara nagle zerwała opaskę z oczu i rozpoznała swoją znajomą. Według ustaleń angielskiej prasy nie tylko seks łączył obie kobiety. Miały się ze sobą spotykać w celach czysto towarzyskich, oglądać filmy, czy też odbywać wielogodzinne rozmowy telefoniczne.

Sprawdź także: Brutalnie ZGWAŁCIŁ 15-latkę i wszystko nagrał. Jego zeznania wstrząsają!

Sprawą zajął się sąd w Manchesterze, który uznał kobietę winną napaści na tle seksualnym. Cała sytuacja miała wynikać z faktu, że kobieta miała problemy z kontaktami z innymi kobietami i jak przyznała w sądzie była lesbijką. Sąd podsumowując sprawę określił ją jako „podstępną manipulatorkę”. Wcześniej w tej samej sprawie zapadł wyrok uniewinniający. Tym razem sąd już nie był tak łaskawy...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: