WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wszystkie kobiety Trumpa

Wszystkie kobiety Trumpa

06.07.2017, godz. 11:49
Wszystkie kobiety Trumpa
foto:

Kim są te anioły w otoczeniu Donalda Trumpa (70 l.)? To kobiety jego życia - trzy żony i dwie córki. Złośliwi twierdzą, że gdyby nie one, miliarder nie zaszedłby tak daleko w polityce.

Pierwszą żoną Donalda Trumpa (71 l.), z którą spędził aż 15 lat, była czeska modelka Ivana Trump (68 l.). Wydała na świat dwóch synów i piękną córkę Ivankę (35 l.), która również została modelką. Miliarder chwali się jej urodą przy każdej okazji. Podobnie jak urodą Tiffanny (24 l.), córki z drugiego małżeństwa, które trwało zaledwie 6 lat. Druga żona, Marla Maples (53 l.), nie tylko urodziła mu córkę, ale też rozkręciła jego karierę medialną. To pod jej wpływem stał się znany z roli gospodarza programu telewizyjnego "The Apprentince".

Ostatnią i chyba najważniejszą kobietą Trumpa jest słoweńska modelka Melanija Knavs (47 l.), bardziej znana jako Melania Trump. To ona towarzyszyła mężowi na konwencji republikanów. I naraziła go na śmieszność, bo na tę wyjatkową okazję pożyczyła sobie przemówienie od... Michelle Obamy (53 l.)!

Zobacz też: Melania Trump NAGO. Nowe ZDJĘCIA!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: