WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat TAJEMNICZA dziewczyna znaleziona w Rzymie. Czy to zaginiona przed laty Madeleine? [ZDJĘCIE]

TAJEMNICZA dziewczyna znaleziona w Rzymie. Czy to zaginiona przed laty Madeleine? [ZDJĘCIE]

22.11.2016, godz. 14:08

Na rzymskich ulicach zauważono tajemniczą nastolatkę, która zastanowiła okolicznych mieszkańców swoimi dobrymi manierami, uprzejmością i ewidentnym brakiem stałego miejsca zamieszkania. Dziewczyna nie ma żadnych dokumentów, a internauci poproszeni o jej rozpoznanie, dostrzegli w niej podobieństwo do zaginionej w tajemniczych okolicznościach w 2007 roku Madeleine McCann.

O zaginięciu trzyletniej Madeleine było bardzo głośno w 2007 roku, a cała sprawa owiana była ogromną tajemnicą, która nie została wyjaśniona do dziś. To właśnie z nią skojarzyła się internautom tajemnicza dziewczyna, która żyje na ulicach Rzymu. Nastolatka przykuła uwagę okolicznych mieszkańców swoją uprzejmością i dobrymi manierami. Od tygodnia widywana jest w tym samym ubraniu, nie przyjmuje pieniędzy i nie zna języka włoskiego. Na pytania odpowiada po angielsku, jednak sprawia wrażenie bardzo przestraszonej lub cierpiącej na chorobę psychiczną. Policjantom przedstawia się różnymi imionami, twierdząc, że ma 20 lat i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Brytyjska policja temu jednak zaprzeczyła. Nie potwierdziła się też teoria, że to zaginiona Madleine, ze względu na brak cechy charakterystycznej zaginionej w 2007 roku dziewczynki - plamki na prawym oku. Teraz internauci z całego serca próbują pomóc dziewczynie odnaleźć rodziców i trafić do domu przed Bożym Narodzeniem.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: