WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Zamach w Nicei. Wiemy, dlaczego terrorysta zaatakował!

Zamach w Nicei. Wiemy, dlaczego terrorysta zaatakował!

15.07.2016, godz. 14:44
Źródło: Super Express TV

Możliwe, że to słaby stan psychiczny, depresja były powodem, przez który 31-letni Mohamed Lahouaiej Bouhlel dokonał krwawego zamachu w Nicei. Informację o tym, że terrorysta cierpiał z powodu problemów rodzinnych, rozwodu z żoną podali jego sąsiedzi. W mediach pojawiają się także spekulacje, że mógł być związany z ISIS.

Zamachu w Nicei dokonał 31-letni Mohamed Lahouaiej Bouhlel, mieszkaniec Francji, który miał korzenie tunezyjskie. W ciężarówce, którą taranował ludzi znaleziono dokumenty wskazujące, że mieszkał on w Nicei. Bouhlel był znany służbom bezpieczeństwa w związku z licznymi przestępstwami. Co go skłoniło do tak brutalnego czynu? Pojawiają się spekulacje, że był on powiązany z Państwem Islamskim. Jednak są to informacje niepotwierdzone, ponieważ na razie żadna z organizacji terrorystycznych nie wzięła odpowiedzialności za zamachy we Francji. Mieszkanie 31-letniego Mohameda Lahouaieja Bouhlela zostało w piątek przeszukane. Z informacji podanych przez jego sąsiadów wynika, że miał on depresję i zachowywał się agresywnie ze względu na problemy rodzinne, po rozwodzie. Możliwe, ze to właśnie jego słaby stan psychiczny pchnął go do ataku na niewinnych ludzi. 31-latek miał troje dzieci.

Zamach w Nicei wstrząsnął całym światem. Do tragedii doszło w dniu, w którym Francja świętowała zdobycie Bastylii doszło do zamachu terrorystycznego. Zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych.

Zobacz: HORROR w Nicei. Zagineło 8-miesięczne dziecko! Odnaleziono je dzięki Facebookowi

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: