Super Express» Wydarzenia» Kraj» Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze: WYRZUCILI PUTINA z festiwalu. Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze: Wyrzucili Putina z festiwalu

Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze: WYRZUCILI PUTINA z festiwalu

Premier Rosji nie zaśpiewa dziś na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Taką decyzję podjęli... organizatorzy na wniosek reżysera koncertu.

Do organizatorów festiwalu trafił teledysk z Putinem w roli głównej, który miał być pokazany podczas koncertu. Tyle że piosenka zaśpiewana przez premiera Rosji nie spodobała się Konradowi Smudzie, reżyserowi koncertu. A chodzi o to, że Putin wykonuje ją po... angielsku.

Organizatorzy obawiali się też, że teledysk premiera Rosji mógłby być wygwizdany przez kibiców żużla, którzy wykupili pół tysiąca biletów na koncert.

Fani drużyny Falubazu już wcześniej zapowiadali, że zrobią na festiwalu zadymę. Ma to być protest przeciw decyzjom prezydenta Zielonej Góry, który nie przeznaczył w tym roku 1,5 miliona zł na działalność klubu zużlowego, a pieniądze "oddał" na festiwal.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida