Ambitny plan zakończony potężnym dzwonem. Dodge Durango SRT zmiótł z autostrady trzy samochody - WIDEO

2019-09-17 14:41 Jan Guss-Gasiński
Ambitny plan zakończony potężnym dzwonem. Dodge Durango SRT zmiótł z autostrady trzy samochody
Autor: Youtube/Subscribe or I'll take your phone

Moc i dźwięk niektórych samochodów potrafi uzależniać i wówczas często sięgamy po adrenalinę swoją prawą nogą. Nad emocjami trzeba jednak panować i ograniczać wybryki na drogach publicznych do minimum. Kierowca usportowionego Durango SRT najwidoczniej o tym nie słyszał, ponieważ swoim brakiem umiejętności zmiótł z autostrady trzy samochody. Całe zdarzenie nagrała kamera Tesli.

Do zdarzenia doszło na amerykańskiej autostradzie, kiedy zza Tesli wyłonił się pędzący jak rakieta Dodge Durango SRT. Auto zbliżało się do auta autora z ogromną prędkością i jakimś cudem nie zahaczyło o jego lusterko. Na widok następnych samochodów kierowca najwidoczniej wzruszył ramionami, ponieważ nawet na chwilę nie zawahał się dodać gazu. Jego planem było wciśnięcie się pomiędzy dwa inne SUV-y, jednak ze względu na dystans pomiędzy tymi samochodami, to nie mogło się udać.

Sprawdź: Brak skupienia doprowadził do przerażającego wypadku. Dwa auta rozbiły się na autostradzie - WIDEO

Stało się dokładnie tak, jak każdy się spodziewał - Dodge zahaczył o srebrnego Jeepa, urywając przy tym swoje tylne prawe koło, a następnie odbił się od białej Mazdy i wpadł w jadącą z przodu Teslę. W międzyczasie kierowca Jeepa ratował się jak mógł, ponieważ tak duża siła uderzenia spowodowała, że jego auto natychmiast zmieniło tor jazdy w stronę drzew. Na koniec nagrania Durango uderza w przydrożną barierkę i zatrzymuje się na skraju drogi.

Przeczytaj także: Cadillac przemyka na czerwonym. To nie skończyło się dobrze - WIDEO

Tym sposobem chęć wyprzedzenia jednego auta doprowadziła do zniszczenia trzech innych pojazdów i najprawdopodobniej będzie miała swój finał w sądzie, gdzie nadpobudliwy kierowca słono zapłaci za spowodowanie wielkiego zagrożenia w ruchu lądowym.