Blacharz-magik. Wyklepie nawet rozbite Lamborghini - WIDEO

2019-05-23 13:24 Maciej Lubczyński
Rozbite Lamborghini Gallardo
Autor: Arthur Tussik Rozbite Lamborghini Gallardo

To, co każdy ubezpieczyciel uznałby za szkodę całkowitą nie stanowi dla niego problemu. Arthur Tussik to rosyjski blacharz, który podejmuje się nie lada wyzwań. Na przykład naprawy rozbitego Lamborghini Gallardo.

Wypadki supersamochodów są efektowne i zazwyczaj z samochodu zostaje niewiele. To Gallardo skończyło jednak w stanie, który dawał nadzieję na naprawę. A gdzie nadzieja tam Arthur Tussik - blacharz, który specjalizuje się w naprawach drogich i mocno pogiętych aut.

Przeczytaj także: Szybko i wściekle! Uderzeniem czołowym zmiażdżył aż trzy auta - WIDEO

Na swoim kanale na YouTube uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje swoją pracę od kuchni. Trzeba przyznać, że pokazany na filmie proces doprowadzania auta do pierwotnego kształtu robi wrażenie. Niektóre elementy są podgrzewane w celu odpowiedniego ich ukształtowania. Blacharz twierdzi również, że w przypadku tego Lamborghini do niektórych prac zaprosił specjalistę.

W ruch idą wyciągi, dłutka i młotek i spawarka. Całość, po zabiegach prezentuje się dobrze, pytanie czy trzyma przewidziane przez producenta standardy dotyczące sztywności i czy w razie kolejnego dzwona będzie pracować jak należy?

Najnowsze