Bogatemu WSZYSTKO wolno? BURŻUJ w Maybachu zepchnął Kię na BARIERY i uciekł - WIDEO

Burżuj w Maybachu zepchnął Kię na bariery
Autor: YouTube/Bielskie Drogi Burżuj w Maybachu zepchnął Kię na bariery

Agresja na drodze to chleb powszedni. Najczęściej jednak za łamanie przepisów i stwarzanie ogromnego zagrożenia na drodze są odpowiedzialni kierowcy samochodów sportowych czy też bardzo luksusowych. Tym razem popis chamstwa i braku wyobraźni dał kierowca Mercedesa-Maybach Klasy S, który jednym niebezpiecznym manewrem mógł doprowadzić do prawdziwej tragedii. Bohater nagrania dosłownie wepchnął się pomiędzy dwa pojazdy i o mało nie zepchnął auta marki Kia na bariery.

Wariatów na polskich drogach nie brakuje. Wymuszanie pierwszeństwa, hamowanie przed maską czy spychanie innych uczestników z drogi to nic nowego w wykonaniu nadgorliwych kierowców sportowych i luksusowych samochodów. Tym razem popis swojej bezmyślności dał kierowca wartego niemal 1 mln złotych Mercedesa-Maybach Klasy S, który niewątpliwie uważa się za szefa wszystkich dróg.

Sprawdź: Raciąż. Luksusowe auta spłonęły przed domem! Strażacy: Podpalenie [ZDJĘCIA]

Sytuacja zarejestrowana na nagraniu miała miejsce 30 listopada na drodze S-52 w Bielsku-Białej nieopodal węzła Komorowice w kierunku Cieszyna. Ponad 5-metrowa limuzyna znienacka zjechała na środkowy pas, sygnalizując manewr w ostatniej chwili. Następnie kierowca Maybacha wepchnął się pomiędzy ciężarówkę i osobową Kię, która chcąc uniknąć kolizji była zmuszona odbić w stronę barier. Nie wiele brakowało, a mogłoby dojść do poważnego wypadku. Na pożegnanie pirat drogowy zamigał awaryjnymi i odjechał w siną dal. Nie jesteśmy przekonani, czy takie przeprosiny ktokolwiek by przyjął.

Zobacz NAGRANIE:

Najnowsze