Czym jeździ uczennica Rozenek? Taką sportową brykę ma Patrycja Wieja

2021-01-18 12:25

Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej edycji telewizyjnego programu "Projekt Lady". W rozrywkowym show przeszła poważną metamorfozę i przestała być niegrzeczną, zbuntowaną dziewczyną. Dziś jest celebrytką, promuje zdrowy tryb życia, a jej największą pasją są sporty walki. A czym jeździ na co dzień? Jakie auto ma wzorowa uczennica Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Uczennica Małgorzaty Rozenek-Majdan nauczyła się w programie "Projekt Lady” przede wszystkim dobrych manier. Jako nagrodę za zwycięstwo w show dostała 3. miesięczny kurs w Cambridge wart 70 tys. złotych. Dziewczyna nie była skrajnie zdemoralizowana. Zadaniem mentorek było uświadomienie jej, jaki ma cel w życiu. Wydaje się, że Wieja odnalazła go w sporcie. Intensywnie ćwiczy i modeluje swoje ciało, brała udział w programie "Ninja Warrior Polska”, trenuje sztuki walki i chce zostać zawodniczką MMA.

ZOBACZ TEŻ: Takim autem jeździ Julia Wieniawa- ZDJĘCIA

Jakim samochodem Patrycja Wieja jeździ na co dzień? Auto celebrytki to bardzo niszowy Peugeot RCZ w czarnym kolorze nadwozia. Ten ciekawie narysowany i bardzo oryginalny pojazd był w latach 2010-2015 samochodem wizerunkowym marki Peugeot. Popularność tego wozu niestety była na tyle mała, że Francuzi produkowali go zaledwie 5 lat. Auto Patrycji to model po liftingu, który został przeprowadzony w 2012 roku. Nie jest to jednak wcale topowa odmiana silnikowa, jaką był charakterny model RCZ R z silnikiem 1.6 THP o mocy 270 KM i 330 Nm. Zwykły RZC miał montowane trzy słabsze silniki. Dwa benzynowe motory o pojemności 1.6 litra oferowały 156 KM lub 200 KM, a jedynym dostępnym dieslem był 2.0 HDI o mocy 163 KM. Nie wiemy która dokładnie jednostka napędowa pracuje pod maską auta Patrycji. Ile kosztuje taki Peugeot RCZ? Ceny na rynku aut używanych wynoszą od 30 do 50 tys. zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE