Ninja Warrior

i

Autor: Instagram

Koleżanka Rozenek-Majdan w nowym show. Może polać się krew

2019-07-31 16:48

Nadchodząca jesień oznacza dla stacji telewizyjnych walkę o widza. Dosłownie potraktował to wyzwanie Polsat, który wyprodukuje nowy program o szukaniu… nindży. Uczestnicy zostaną nagrodzeni za wprawę w sztukach walki i w pokonywaniu przeszkód. Jedną z bohaterek będzie Patrycja Wieja, gwiazda "Projekt Lady"

Ninja Warrior Polska – co to jest, na czym polega nowy program

Polsat poinformował na Instagramie, że jesienią szykuje nowy program pod tytułem "Ninja Warrior Polska". Jak wynika z opisu, będzie polegał na znalezieniu mistrza walk – tytułowego "nindży", który sprawdzi się na torze przeszkód i w mieszanych sztukach walki. Wszystko oczywiście w świetle kamer. Program zaczęto produkować w Japonii już w 1997 roku i po latach zdobył serca widzów na całym świecie. Od września będzie można oglądać go w Polsacie.

Ninja Warrior Polska – prowadzący

Ogłoszono już skład prowadzących polską edycję Ninja Warrior. W telewizji zobaczymy trójkę jurorów: Olę Szwed, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz Jerzego Mielewskiego. Każde z nich w mniejszym lub większym stopniu związane jest ze sztukami walki: Szwed zagrała ostatnio w "Fighterze", Juras walczy w KSW, a Mielewski jest dziennikarzem sportowym. Jak podaje Polsat, Mielewski i Jurkowski będą analizować ruchy zawodników walczących o tytuł pierwszego polskiego "Ninja Warrior". Jedną z uczestniczek będzie Patrycja Wieja z "Projekt Lady".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE