Dwóch Gruzinów dachowało w BMW. Obydwaj byli pijani i nie posiadali uprawnień do kierowania - ZDJĘCIA

2020-09-27 13:29 Jan Guss-Gasiński
Dwóch Gruzinów dachowało w BMW. Obydwaj byli pijani i nie posiadali uprawnień do kierowania
Autor: Policja Dwóch Gruzinów dachowało w BMW. Obydwaj byli pijani i nie posiadali uprawnień do kierowania

Do makabrycznego wypadku drogowego doszło na ul. Gagarina w Jastrzębiu Zdrój (woj. śląskie). Na miejscu zdarzenia Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Gruzji pod wpływem alkoholu. Mężczyźni nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość, a zwłaszcza uprawnień do kierowania. W efekcie obaj trafili do policyjnego aresztu.

Zgłoszenie o dachowaniu samochodu marki BMW (E46), policjanci z jastrzębskiej drogówki otrzymali 25 września ok. godz. 23.15. Według ustaleń mundurowych kierujący osobówką stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze i dachował. Obydwaj mężczyźni w wieku 23 i 24 lat byli nietrzeźwi. W efekcie obaj Gruzini zostali zatrzymani.

Sprawdź: Tragiczny finał czołówki w powiecie zamojskim. 27-letni kierowca busa nie przeżył zderzenia z TIR-em

Teraz śledczy ustalają, który z mężczyzn był kierującym. Mężczyźni nie posiadali przy sobie uprawnień do kierowania pojazdami oraz żadnych innych dokumentów potwierdzającego ich dane osobowe. Samochód został odholowany na parking strzeżony. W systemach informatycznych policjanci ujawnili, iż pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny oraz nie posiada aktualnego ubezpieczenia. Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat więzienia.

Najnowsze