Edyta Pazura pokazała swój ulubiony samochód. Jest wart ćwierć miliona!

2021-08-03 11:38

Choć Edyta Pazura przyznała, że dla niej liczy się kolor auta, samochód, który pokazała na Instagramie ma o wiele więcej zalet. To szybki, drogi SUV bardzo prestiżowej marki, która dla małżeństwa Cezarego i Edyty ma wyjątkowe znaczenie! Co to za auto?

Edyta Pazura pokazała na Instagramie swój ulubiony samochód. Co to za auto? Przede wszystkim - białe. Okazuje się, że to właśnie kolor ma największe znaczenie. Oprócz konkretnego lakieru, widoczny na zdjęciu wóz ma całą masę innych zalet. To drogie, szybkie i prestiżowe Porsche Macan. W domu Cezarego i Edyty są teraz dwa takie auta - czarne i białe. Tym razem, żona aktora zasiadła za kierownicą białego egzemplarza.

Samochody, o których mowa są również przedmiotami umowy między Edytą i Cezarym a dealerem Porsche. Ambasadorski program pozwolił małżeństwu wozić się naprawdę prestiżowymi autami i bynajmniej nie jest to dziełem przypadku. Cezary Pazura jeździ samochodami marki Porsche od lat i, jak sam wspomina, swoją żonę podrywał w niebieskim Porsche Boxster drugiej generacji.

Edyta Pazura swoje Porsche Macan odebrała kilka miesięcy temu. Choć SUV w każdej wersji silnikowej oferuje przyzwoite osiągi, żona Cezarego Pazury podkreśla, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, a na jej koncie nigdy nie było punktów karnych. W takim Porsche trzeba się pilnować - najtańsza odmiana auta ma 245 KM, ale moc topowych wersji dochodzi do 440 KM. Cena podstawowego Macana startuje z poziomu 257 000 zł, ale wybranie zaledwie paru elementów wyposażenia dodatkowego winduje kwotę do poziomu 300 000 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE