Gwiazdy TVN na kolacji w limuzynie za gruby MILION! Kuba Wojewódzki i Magda Gessler żyją jak KRÓLOWIE - ZDJĘCIA

Król i królowa stacji TVN kochają luksus i wygodę. Kuba Wojewódzki to wielki fan szybkich i drogich samochodów, zaś Magda Gessler uwielbia być w centrum uwagi. Duża sława przyniosła gwiazdom telewizji duże pieniądze, więc nic w tym dziwnego, że najbardziej rozpoznawalne osoby polskiego show-biznesu podróżują najdroższą i najbardziej komfortową limuzyną w ofercie niemieckiego producenta. Lokale gastronomiczne wciąż nie funkcjonują normalnie, więc celebryci postanowili zjeść kolację w aucie za gruby milion. Co to za fura?

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler podjęli współpracę! Gwiazdy będą od teraz ambasadorami firmy oferującej catering dietetyczny. Król i królowa stacji TVN pochwalili się swoim nowym przedsięwzięciem na Instagramie. Z powodu panujących obostrzeń wszystkie lokale gastronomiczne wciąż nie mogą funkcjonować normalnie, dlatego celebryci zjedli posiłek w limuzynie za gruby milion. Co to za fura?

Sprawdź: Kuba Wojewódzki w najdroższej niemieckiej limuzynie! Ten szczegół zdradza, co to za model

Kolacja w Maybachu

Kuba wraz z Magdą rozpoczęli współpracę od pysznej kolacji na tylnych siedzeniach najbardziej luksusowej limuzyny niemieckiej marki. Mercedes-Maybach to ogromny sedan, który zadebiutował na rynku w 2015 roku. Auto mierzy aż 5453 mm długości, a jego rozstaw osi wynosi całe 3365 mm, czyli o blisko 200 mm więcej, niż w przypadku przedłużonej wersji Klasy S Long. Tak duże gabaryty pozwalają swobodnie rozsiąść się na siedzeniach tylnego rzędu i rozprostować nogi.

Zobacz: Kuba Wojewódzki jeździ jak król - jest wożony limuzyną wartą majątek! Co to za auto?

Co więcej, poza licznymi masażami pasażerowie tylnej kanapy mogą rozłożyć sobie aluminiowe stoliczki, by wygodnie popracować na komputerze lub - jak w przypadku polskich gwiazd - zjeść ciepły posiłek. Opcjonalnie auto może być wyposażone także w lodówkę i mini barek z kieliszkami do szampana.

Cena zwala z nóg

Model o oznaczeniu (W222) był produkowany do 2020 roku. Jego ceny startowały w salonach od 680 tys. złotych (wersja podstawowa), natomiast topowe odmiany potrafiły kosztować w podstawie lekko ponad 900 tys. Po doposażeniu limuzyny w kilka koniecznych dodatków, kwota mogła spokojnie przekroczyć 1,5 mln zł. Aktualnie auto zostało wycofane z produkcji z powodu premiery nowej generacji Klasy S (W223). 

Najnowsze