KOSZMARNY wypadek koło Częstochowy. BWM ZMIAŻDŻONE! Ważna prośba policji! [ZDJĘCIA]

2020-08-06 12:32 Rafał Strzelec
Wypadek w Białej. BMW wjechało w drzewo! 20-latek w szpitalu
Autor: Policja Kłobuck

Policjanci z Kłobucka wyjaśniają szczegóły wypadku, do którego doszło na ul. Częstochowskiej w Białej. 20-letni kierowca bmw z potężnym impetem wjechał w drzewo. Samochód został roztrzaskany! Młody Ukrainiec jest w tej chwili w szpitalu. Policja ma ważną prośbę do świadków zdarzenia.

Wypadek w Białej. Kierowca BMW wjechał w drzewo! 20-latej jest w szpitalu

Do zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 sierpnia. Jak relacjonują mundurowi oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał kilka minut po godz. 1.00 w nocy zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Częstochowskiej w Białej. Policjanci pojechali na miejsce. Okazało się, że 20-letni Ukrainiec z impetem wjechał w drzewo.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Kamyka 20-letni kierujący bmw, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo - wyjaśnia kłobucka policja.

Młody Ukrainiec z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy, ale policjanci zlecili badania na obecność narkotyków. Policja wyjaśnia sprawę. Jednocześnie apeluje do świadków zdarzenia.

- Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji - apelują stróże prawa.

Pierwszy na świecie hybrydowy tor marsjański otwarto w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze