Mycie auta za złotówkę

i

Autor: Volvo Mycie auta za złotówkę

Promocja dla solenizantów

Mycie auta za złotówkę! Jak skorzystać z promocji?

2022-08-01 12:11

Mycie auta za złotówkę? Brzmi jak coś niewykonalnego, bowiem na bezdotykowych myjniach złotówka przekłada się to na niecałe 45 sekund mycia. Wszyscy lubimy, kiedy nasze auto błyszczy się jak nowe, dlatego polski oddział marki Volvo przygotował specjalną ofertę. Jak skorzystać z promocji? Trzeba spełnić tylko dwa warunki.

Mycie auta za złotówkę

Niektórzy kierowcy korzystają z auta, jak z narzędzia, inni traktują je jak członka rodziny i dbają o to, by zawsze świetnie się prezentował. Niestety, czasami nawet na myjniach bezdotykowych pozbycie się każdej plamy, kawałków asfaltu, pyłu klocków hamulcowych czy rozbitych owadów, jest po prostu niewykonalne. Z kolei dokładne mycie auta przed domem czy blokiem może się skończyć mandatem w wysokości 500 zł. Z myślą o osobach, które dbają o dobrą prezencję swojego auta, Volvo Car Poland przygotowało specjalną akcję, w ramach której wyszorują każde auto na błysk za jedną złotówkę.

SPRAWDŹ - Miałem tylko spróbować, ale się uzależniłem. Volvo XC60 B4 AWD - TEST

Pirat drogowy za kierownicą tira. Gigantyczny mandat dla Serba

Mycie auta za złotówkę. Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji przygotowanej przez polski oddział Volvo trzeba spełnić dwa warunki. Przede wszystkim musimy posiadać auto marki Volvo - model czy rocznik nie ma znaczenia. To jednak nie wszystko, bowiem z akcji mogą skorzystać tylko solenizanci. Wystarczy umówić się z dowolnym autoryzowanym dealerem Volvo, a następnie okazać dokument potwierdzający, że właśnie obchodzi się urodziny oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego.

Volvo ma więcej promocji

Cały czas obowiązuje akcja, w ramach której właściciele aut 4 letnich i starszych otrzymują 10 proc. rabatu na części i 20 proc. na robociznę. Właściciele aut Volvo, które mają ponad 8 lat – otrzymają aż 30 proc. rabatu na części i 50 proc. na robociznę. Wymienione części objęte są dożywotnią gwarancją.

Sonda
Myjesz swoje auto regularnie?
Nasi Partnerzy polecają