autostrada, bramki na autostradzie

i

Autor: Shutterstock

Na płatnych odcinkach dróg w Polsce nie zapłacisz już gotówką. Powodem ograniczeń koronawirus

2020-03-19 12:22

W celu minimalizacji zagrożenia związanego z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-Co V-2, a także w trosce o zdrowie pracowników Miejsc Obsługi Klienta i użytkowników, operator systemu viaTOLL wprowadza ograniczenia transakcji gotówkowych. Od teraz płatności realizowane w systemie viaTOLL możliwe są jedynie za pośrednictwem kart płatniczych i flotowych.

Na czas panującej pandemii, w ramach wewnętrznych procedur, wiele punktów dystrybucji całkowicie ograniczyło transakcje gotówkowe. W związku z tym operator systemu viaTOLL, w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa pracownikom Miejsc Obsługi Klienta i samym użytkownikom, zachęca wszystkich użytkowników płatnych odcinków dróg do uiszczania płatności za pośrednictwem kart płatniczych i flotowych.

Sprawdź: Koronawirus w Polsce. Jak bezpiecznie korzystać z samochodu podczas codziennej jazdy? To TRZEBA wiedzieć

Dodatkowo Główny Inspektorat Transportu Drogowego informuje, że czasowo zawieszona zostaje możliwość zwrotu używanych urządzeń viaBOX w sieci dystrybucji związana z wyrejestrowaniem pojazdu z systemu oraz składania reklamacji. W przypadku powstania konieczności zwrotu urządzeń viaBOX oraz pisemnych reklamacji, użytkownicy proszeni są o kierowanie korespondencji i przesyłek na adres: Skrytka pocztowa 528, Poznań 9, 60-967 Poznań. Niedziałające urządzenia viaBOX będą wymieniane w Miejscach Obsługi Klienta w celu prawidłowego uiszczania opłaty elektronicznej.

viaTOLL - na płatnych odcinkach dróg w Polsce nie zapłacisz już gotówką

i

Autor: viaTOLL viaTOLL - na płatnych odcinkach dróg w Polsce nie zapłacisz już gotówką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany