Tankowanie auta, ceny paliw

i

Autor: Maciej Lubczyński Tankowanie auta, ceny paliw

Promocja na paliwo Orlen. Ile zaoszczędzisz mając 45, 50 i 60 litrowy bak?

2022-06-25 12:49

W poniedziałek (27 czerwca) na stacjach Orlenu rozpocznie się wakacyjna "promocja" na paliwo, która będzie dostępna dla klientów z kartą lojalnościową Vitay. Osoby, które spełnią warunki akcji, na każdym litrze benzyny i oleju napędowego zaoszczędzą 30 groszy. Zniżki na paliwo obejmą również osoby z Kartą Dużej Rodziny. Gdzie jest haczyk?

Orlen Vitay - wakacyjna "zniżka" na paliwo

Polakom nie uśmiecha się płacić przy dystrybutorach 8 złotych za litr, ale wszystko wskazuje na to, że przez okres wakacyjny w tej kwestii raczej nic się nie zmieni. Nie zapowiada się też, żeby Orlen zrezygnował z podwyższania marż na swoich paliwach. Jest jednak rozwiązanie, które w okresie letnim pozwoli zaoszczędzić pieniądze przy tankowaniu, jednak dotyczyć będzie wyłącznie klientów stacji Orlen. W poniedziałek (27 czerwca) ruszy promocja, w ramach której wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego "Orlen Vitay", na każdym litrze benzyny i oleju napędowego, zaoszczędzą 30 groszy. Dodatkowe zniżki przewidziano także dla klientów z Kartą Dużej Rodziny.

SPRAWDŹ - Masz punkty karne? Zapłacisz więcej za ubezpieczenie OC! Nowe przepisy weszły w życie

W ramach promocji każdy uczestnik programu ORLEN VITAY będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach Koncernu w Polsce

Orlen Vitay - zasady promocji

Osoby w programie lojalnościowym "Orlen Vitay", przez całe wakacje (czerwiec, lipiec i sierpień), będą mogli zatankować taniej - na każdym litrze bezołowiowej i oleju napędowego zaoszczędzą 30 groszy. Jeszcze więcej, bo 40 groszy na litrze, zaoszczędzą osoby posiadające Karty Dużej Rodziny. Istnieje jednak pewien haczyk. Klient stacji będzie musiał zatankować do 50 litrów jednorazowo, gdyż na taką ilość obowiązuje rabat. Ze zniżki będzie można skorzystać trzy razy, wobec czego łączna ilość paliwa objęta promocją to 150 litrów (EFECTA lub VERVA). W pierwszej kolejności z promocji będą mogli skorzystać posiadacze aplikacji mobilnej od 27 czerwca, z kolei osoby z fizycznymi kartami "VITAY" dopiero od 1 lipca.

Ile zaoszczędzimy na tankowaniu?

Ile zaoszczędzimy na promocji Orlenu? Jeśli przez trzy wakacyjne miesiące zatankujemy równe 150 litrów w promocyjnej cenie (30 lub 40 groszy taniej na litrze), w zależności od ulgi, zaoszczędzimy 45 lub 60 złotych każdego miesiąca. Można jednak obejść warunki promocji i korzystać z więcej niż jednej karty. Po wykorzystaniu miesięcznego limitu, możemy pojechać na stację z kartą żony, szwagra czy sąsiada.

Ilość paliwa Promocja Orlen Oszczędność
150 litrów/mies. Orlen Vitay (-30 gr/litr) 45 zł
150 litrów/mies. Orlen Vitay + Karta Dużej Rodziny (-40 gr/litr) 60 zł
Sonda
Skorzystasz z promocji Orlenu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE