Rodzina samochodów marki Cupra w komplecie. Zobacz wszystkie Cupry obok siebie - WIDEO

2020-07-30 21:00 Rafał Mądry

Rodzina samochodów marki Cupra jest już w komplecie. Hiszpańska marka dzieli się pierwszymi zdjęciami, na których można zobaczyć wszystkie samochody postawione obok siebie. Do Formentora, Leona i Leona Sportstourer dołączyła odmłodzona Ateca.

Cupra po modelach: Formentor i Leon dołączyło do swojego portfolio model Ateca po zmianach. Teraz rodzina sportowych kompaktów jest kompleta i spójna stylistycznie. Pierwszym modelem samochodu, z którym Cupra wjechała na rynek po tym, jak została odrębną marką, była w 2018 roku Ateca. W ten sposób rozpoczęła się historia nowej motoryzacyjnej marki, podążającą inną drogą niż Seat.

Zobacz koniecznie: Debiutuje Cupra el-Born! To pierwszy miejski elektryk z duszą sportowca - WIDEO, GALERIA

W połowie 2020 roku Cupra przedstawiła odświeżoną Atecę. Wygląd SUV-a nabrał jeszcze więcej sportowego charakteru dzięki nowym, ekspresyjnym detalom. Hiszpański producent udostępnił pierwsze fotografie przedstawiające nową Atecą postawioną obok pozostałych kompaktów znajdujących się w portfolio - Formentora, Leona i Leona Sportstourer. Wszystkie modele Cupry łączą w sobie sportowego ducha, praktyczność i ekspresyjny design eksponujący techniczne możliwości. W 2019 roku Ateca, od której rozpoczęła się nowa motoryzacyjna droga, sprzedała się w ponad 10 000 egzemplarzy. Nowa wersja SUV-a to odpowiedź na wciąż rosnące wymagania miłośników motoryzacji.

WIDEO - wszystkie modele marki Cupra

Najnowsze