ROZBILI mu szyby z błahego powodu. WANDALE z Kolna przemyślą swoje zachowanie za kratkami - ZDJĘCIA

Wandale z Kolna rozbili szyby w BMW
Autor: Policja Wandale z Kolna rozbili szyby w BMW

W miniony weekend (28-29 listopada) w nocy z soboty na niedzielę, na jednej z ulic w Kolnie (woj. podlaskie) dwóch mężczyzn zdemolowało bogu ducha winne BMW serii 5. Wszystko działo się bardzo szybko. Kierowca auta zatrzymał się na środku jezdni z uwagi na awarię, a chwilę później podbiegli wandale i wybili mu wszystkie szyby. Policjanci szybko ustalili tożsamość sprawców i po zatrzymaniu przedstawili im zarzuty. Za popełnienie tego przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do porażającego aktu wandalizmu doszło w nocy z soboty na niedzielę (28-29 listopada), kiedy to dyżurny kolneńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. Sportowej w Kolnie doszło do uszkodzenia samochodu osobowego. W rozmowie z właścicielem pojazdu kierowcy ustalili, że gdy ten zatrzymał samochód na drodze z uwagi na awarię, nieznani sprawcy podbiegli do auta i w jednej chwili wybili w nim 4 szyby oraz uszkodzili karoserię. Pokrzywdzony wstępnie oszacował straty na około 6 tys. złotych.

Sprawdź: Bogatemu WSZYSTKO wolno? BURŻUJ w Maybachu zepchnął Kię na BARIERY i uciekł - WIDEO

Wandale z Kolna rozbili szyby w BMW
Autor: Policja Wandale z Kolna rozbili szyby w BMW

Przemyślą to za kratkami

Mundurowi zgromadzili materiał dowodowy i szybko przystąpili do działań. Już po chwili ustalili tożsamość wandali, a następnie zatrzymali podejrzanych o zniszczenie pojazdu. W niedzielę, 19-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego trafił do policyjnego aresztu, natomiast 41-latka policjanci zatrzymali w poniedziałek w miejscu jego zamieszkania. Oskarżeni usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wandale z Kolna rozbili szyby w BMW
Autor: Policja Wandale z Kolna rozbili szyby w BMW
Najnowsze