Skoda Enyaq iV - dziś premiera online. Tu na żywo obejrzysz światowy debiut

2020-09-01 12:37

Skoda Enyaq iV to zupełnie nowy model w gamie produktowej czeskiej marki. Samochód po raz pierwszy szerokiej publiczności zostanie zaprezentowany we wtorek 1 września. Światowa premiera odbędzie się w formie klasycznego spotkania z zaproszonymi gośćmi w Pradze oraz za pośrednictwem relacji na żywo transmitowanej w wersji online.

Skoda Enyaq iV będzie pierwszą masowo produkowaną Skodą z napędem wyłącznie elektrycznym. Pojazd ten zadebiutuje 1 września i tego dnia zaskoczy rewolucjami zastosowanymi na wielu szczeblach. Auto otrzyma m.in. nie tylko innowacyjny napęd bezemisyjny, ale też otworzy nową historię designu samochodowych wnętrz.

Transmisja prezentacji na żywo rozpocznie się 1 września o godzinie 19:00. Wszyscy zainteresowani będą mogli obserwować relację live na kanale YouTube. Okno do oglądania transmisji osadziliśmy poniżej.

Co ciekawe, wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie, w którym zorganizowano prezentację nowości Skody. Wirtualny pawilon zostanie otwarty dla zwiedzających już o godzinie 18.40 i będzie dostępny do oglądania przez kolejne dwie godziny po wydarzeniu.

Skoda Enyaq iV - to już wiemy na jej temat:

Skoda Enyaq iV to pierwszy SUV marki z napędem elektrycznym

Tego jeszcze w Skodzie nie było - Skoda Enyaq iV odsłania wnętrze

Elektryczna Skoda Enyaq iV już jest gotowa

Skoda Enyaq iV - napęd na tył, imponująca moc i do 500 km zasięgu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE