Śląskie Motocyklistki ROZEBRAŁY SIĘ w szczytnym celu, ich ciała ZACHWYCAJĄ - WIDEO, ZDJĘCIA

2020-11-18 13:39

Jest już gotowy kalendarz Śląskich Motocyklistek na rok 2021. Piękne fanki jednośladów rozebrały się nie bez powodu. Zdjęcia, które powstały do kalendarza, to efekt pracy niosącej pomoc Śląskiemu Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Szybkie maszyny i piękne kobiety to połączenie rozbudzające zmysły i wyobraźnię u mężczyzn. Doskonale wiedzą o tym właścicielki jednośladów, które zrzeszają się w różnych klubach motocyklowych w całej Polsce. Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki już po raz piąty wydało robiący wrażenie kalendarz opatrzony fotografiami roznegliżowanych kobiet i ich niesamowitych maszyn. Realizacja kalendarza jest ściśle powiązana ze szczytną inicjatywą. Panie ze środowiska motocyklowego rozebrały się aby wesprzeć Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Kalendarz jest formą cegiełki i dochód z jego sprzedaży Śląskie Motocyklistki przekażą placówce.

WIDEO - tak powstawały efektowne zdjęcia

Przypominamy, że pierwsza edycja kalendarza wsparła oddział noworodkowy w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Środki zebrane ze sprzedaży drugiej edycji trafiły do Szpitala Miejskiego w Tychach, leczącego nowotwory u kobiet. Trzecie wydanie dedykowano niepełnosprawnym dzieciom z Domu Kulejących Aniołów w Piasku k. Pszczyny. Czwarte wydanie wsparło Oddział Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

Kalendarz na rok 2021 ma 13 kart i został utrzymany w tonacji czarno-białej. Za zdjęcia odpowiada fotograf Tomasz Sipa. Cena kalendarza-cegiełki wynosi minimum 35 zł. Można go zamówić wysyłkowo oraz nabyć bezpośrednio w śląskich salonach motocyklowych i sklepach z akcesoriami motocyklowymi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze