Śmiertelny wypadek drogowy pod Chełmem. Wyprzedzanie zakończyło się czołówką

2019-10-11 11:06
Śmiertelny wypadek drogowy pod Chełmem
Autor: Polska Policja Śmiertelny wypadek drogowy pod Chełmem

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Volvo i TIR-a, doszło 9 października w miejscowości Chojno Nowe Drugi (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 62-letni kierowca Volvo V60 podczas wyprzedzania kilku pojazdów zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Scania. Kierowca szwedzkiego kombi zmarł na miejscu.

W środę 9 października ok. godz. 14.30 dyżurny otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Chojno Nowe Drugie na terenie gm. Siedliszcze. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcą zdarzenia jest 62-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze, który podczas wyprzedzania kilku samochodów zderzył się czołowo swoim Volvo z samochodem ciężarowym marki Scania.

Sprawdź: Przerażający wypadek w Dąbrowie Górniczej. Renault Clio dachowało w tunelu - WIDEO

Po uderzeniu 27-kierowca TIR-a stracił panowanie nad pojazdem i uderzył jeszcze w samochód osobowy marki Fiat, którym kierował 45-letni chełmianin. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł kierowca Volvo V60. Innym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca TIR-a był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego śmiertelnego zdarzenia.

Zobacz: Popisówka Mustangiem zakończona dachowaniem w rowie. Wszystko zostało nagrane - WIDEO

Śmiertelny wypadek drogowy pod Chełmem
Autor: Polska Policja Śmiertelny wypadek drogowy pod Chełmem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE