Taką furą jeździ Tromba. Youtuber z Ekipy Friza ma szybkiego hot-hatcha - ZDJĘCIA

2021-04-13 22:04

Znany pod pseudonimem Tromba youtuber od zawsze żywił sympatię do szybkich hatchbacków. Od jakiegoś czasu, w jego garażu parkuje jeden z topowych samochodów w tym segmencie. Jego wóz jest oklejony tak, że nie sposób nie odwrócić za nim wzroku. Czym jeździ Mateusz Trąbka?

Mateusz Trąbka to członek ekipy Friza, który jest w niej od samego początku. Youtuber o pseudonimie Tromba prowadzi konto na Instagramie, a jego wpisy śledzi ponad 2,2 miliony użytkowników. Swojej publiczności chętnie pokazuje fury, którymi jeżdżą jego znajomi lub on sam.

SprawdźZnana youtuberka NA OKRĄGŁO zmienia furę! Weronika Sowa, dziewczyna Friza znów zaszalała

Dzięki temu bez trudu możemy się dowiedzieć, jakim autem jeździ Tromba. Mateusz z Ekipy Friza ma w garażu szybkiego hot-hatcha z gwiazdą na masce. To Mercedes-AMG A 35, który wyjechał z salonu pokryty żółtym lakierem, ale szybko został oklejony w charakterystyczny wzór.

Mercedes-AMG A 35 4MATIC

Oklejenie się zmienia, ale numery rejestracyjne W1 PIKA wskazują główny „motyw”, w którym stylizowany jest samochód Tromby. To Pikachu, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z serii Pokemon. To wokół niego kręci się wiele gier i filmów z japońskiej serii.

Mercedes Mateusza Trąbki to jeden z najmocniejszych hot-hatchy na rynku. W gamie modelowej Mercedesa są dostępne również mocniejsze A 45 i A 45 S, ale odmiana A 35 z pewnością nie przynosi wstydu swoją 306-konną jednostką napędową, napędem na 4 koła i dwusprzęgłową, automatyczną skrzynią biegów. Taki samochód, wyceniony przez producenta na nieco poniżej 200 000 zł rozpędza się do setki w czasie 4,7 sekundy i może pomknąć 250 km/h.

Wygląda na to, że Tromba lubi hot-hatche, bo jego poprzednim wozem było Renault Megane RS Trophy. Nieco bardziej przyziemne i przednionapędowe cacko rodem z Francji to jeden z najostrzejszych hot-hatchy w swojej klasie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE