Takimi autami wożą się politycy PiS. Mamy zdjęcia z narady!

2022-05-20 17:10
Tym wożą się politycy PiS
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Samochody polityków są często wygodne, reprezentacyjne i drogie. Politycy PiS wożą się z klasą, a zdjęcia spod siedziby partii potwierdzają, że władza nie wozi się byle czym! Obiektyw aparatu wyłapał kosztowne cacka na kołach, którym politycy przyjechali na naradę.

Do siedziby PiS przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie zjechali politycy partii rządzącej. Narada, która odbyła się w gorący, piątkowy dzień jak na dłoni pokazała, czym wożą się wysocy rangą ludzie Kaczyńskiego. Politycy PiS zostali w większości przywiezieni przez swoich kierowców, a na parkingu ze świecą było szukać taniego auta. Mamy zdjęcia tego imponującego parku maszyn! Niektóre cacka widoczne na fotografiach potrafią kosztować kilkaset tysięcy złotych!

Takimi autami jeżdżą politycy PiS

O tym, że Jarosław Kaczyński jest wożony Skodą Superb wiedzą prawie wszyscy, ale czym jeździ Mariusz Błaszczak, Jacek Sasin czy Ryszard Terlecki? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w galerii zdjęć! Czujne oko reportera uchwyciło smakowite motoryzacyjne kąski w postaci aut takich, jak prestiżowy Mercedes Klasy S, BMW serii 7 czy skromny, lecz nadal elegancki Volkswagen Passat. Wśród aut polityków znalazło się również Audi Q7 - luksusowy SUV, który w salonie kosztuje minimum 319 200 zł!

Politycy PiS nie muszą martwić się o ceny paliw

Samochody polityków PiS, które uchwyciliśmy na zdjęciach to w większości auta należące do Służby Ochrony Państwa - instytucji, która zastąpiła znane BOR - Biuro Ochrony Rządu. Kierowcy SOP-u wożą członków rządu na spotkania i służbowe konferencje. Jak widać, narada w siedzibie PiS jak najbardziej się do nich zalicza. Po tym, jak obrady za zamkniętymi drzwiami się skończyły, kierowcy luksusowych, wartych krocie limuzyn rozwieźli uczestników spotkania do domów lub na dalsze zebrania. Takie życie pozwala ze spokojem patrzeć na rosnące ceny paliw i nie przejmować się wydatkami, które ponoszą zwykli kierowcy. To bezcenne udogodnienie, zwłaszcza, gdy litr benzyny kosztuje już grubo ponad 7 zł! 

Sonda
Jakimi autami powinni być wożeni politycy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE