Tragedia podczas wyprzedzania

i

Autor: Policja W wypadku drogowym zginął strażak ochotnik

Tragedia podczas wyprzedzania. Zginął strażak ochotnik

2021-11-23 9:57

W sobotę 20 listopada doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Wielki Klincz (woj. pomorskie). Kierujący osobowym Citroenem podczas manewru wyprzedzania uderzył w przydrożne drzewo i zginął na miejscu. Pojazdem kierował 42-letni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrogoszczu.

Zgłoszenie o tym wypadku zostało przyjęte przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Z informacji osoby powiadamiającej o zdarzeniu wynikało, że osobowy samochód uderzył w drzewo w Wielkim Klinczu i zatrzymał się na zaoranym polu. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 42-latek kierujący osobówką podczas podjętego na prostym odcinku drogi manewru wyprzedzania, najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca pomimo reanimacji zmarł. Ofiarą tego zdarzenia jest prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrogoszczu. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora prokuratury rejonowej w Kościerzynie. Samochód został zabezpieczony do sprawy.

Śmierć po uderzeniu w drzewo

i

Autor: Policja Śmiertelny wypadek w miejscowości Wielki Klincz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE