Ukradli popularnego SUV-a, wpadli zanim właściciel zdążył zgłosić kradzież

2021-06-16 8:52
Złodzieje zatrzymani w Warszawie
Autor: Policja Złodzieje zatrzymani w Warszawie

Policjanci z Warszawy ujęli złodziei samochodów i odzyskali kradzioną Kię Sportage. Przestępcy od pewnego czasu byli poszukiwani i trzeba przyznać, że mieli do tej pory sporo szczęścia. Wykazali się bowiem sporą nieostrożnością - autem kradzionym w Toruniu przejechali aż do Warszawy, gdzie do zatrzymania doszło na jednym z niestrzeżonych parkingów.

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością samochodową zatrzymali złodziei, którzy parę dni temu ukradli SUV-a z Torunia i przyjechali nim do Warszawy. Przestępcy byli zaskoczeni widokiem policji, która od jakiegoś czasu prowadziła czynności mające zmierzać do ich zatrzymania. Operacyjni ujęli sprawców na parkingu niestrzeżonym na warszawskim Bemowie.

SprawdźPróbował sprzedać kradziony motocykl. Na zakupy przyjechał właściciel z policją

Kia Sportage to popularny samochód na naszych drogach. Jak widać, cieszy się on również zainteresowaniem złodziei. Tym razem, auto zostało odzyskane jeszcze nim jego właściciel zdążył zgłosić kradzież. Koreański SUV o wartości około 70 000 złotych wrócił już do właściciela.

Mundurowi, podczas zatrzymania i przeszukania odkryli w samochodzie przedmioty służące do kradzieży, m.in. zagłuszarkę sygnału GPS. Mężczyźni zostali decyzją sądu aresztowani, a za popełnione czyny odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze