Walka z koronawirusem na granicach Polski! ORLEN rozdaje napoje i jedzenie kierowcom, którzy utknęli w korkach

2020-03-18 19:54

Sytuacja na przejściach granicznych stale się poprawia, jednak wiele osób wciąż oczekuje na możliwość powrotu do Polski. W tym ciężkim czasie nieustającą pomoc niosą funkcjonariusze policji i przedstawiciele ORLEN, którzy rozdają kierowcą na granicach kraju napoje i posiłki.

W całym kraju służby mundurowe prowadzą intensywną walkę z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 . W trosce o bezpieczeństwo społeczeństwa funkcjonariusze wszystkich wydziałów starają się, aby skutki rozprzestrzeniania się wirusa były jak najmniejsze. Jednym z cięższych zadań jest opanowanie sytuacji na granicach kraju, gdzie wielu kierowców oczekuje na wjazd do Polski w długich korkach.

Sprawdź: Powrót autem do Polski z krajów UE. Na granicy stoi się nawet 30 godzin! Na których przejściach jest najgorzej?

Dla tych, którzy wiele godzin dziennie czekają w kolejce przed bramkami, sytuacja jest wyjątkowo trudna. Dochodzi zmęczenie, frustracja, głód i pragnienie. W celu zmniejszenia skutków ubocznych, które są spowodowane długim czasem oczekiwania, funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej wspólnie z przedstawicielami ORLENU rozdają oczekującym kierowcom posiłki i napoje.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany