Wymarzony urlop przemienił się w koszmar. Kamper nie zmieścił się pod wiaduktem w Opolu

2021-07-27 14:44
Kamper utknął pod wiaduktem w Opolu
Autor: YouTube/mario35167 Kamper utknął pod wiaduktem w Opolu

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Przekonał się o tym 65-letni kierowca kampera, który w drodze na wymarzony urlop przeżył prawdziwy koszmar. Mężczyzna zbliżając się do wiaduktu na ul. Krapkowickiej w Opolu nie pomyślał, że auto może się pod nim nie zmieścić. Chwilę później Ford Transit Challanger został kompletnie zmasakrowany.

Do przykrego zdarzenia doszło w poniedziałek 26 lipca przed godz. 14.00. Kierujący potężnym kamperem zbliżając się do wiaduktu kolejowego na ul. Krapkowickiej w Opolu nie wziął poprawki na wysokość swojego pojazdu. W efekcie próbując przejechać pod mostem kolejowym o wysokości 2,2 metra, zmasakrował nowy dom na kołach. Auto, które dwa tygodnie wcześniej miało wyjechać z salonu, rozerwało się na pół. Po uderzeniu w betonowy most nadbudówka oderwała się od nadwozia i została pod przejazdem.

Przez kilka godzin droga w obu kierunkach była całkowicie zablokowana. Samochód, który uległ zniszczeniu to Ford Transit Challanger 328 Start Edition z 2021 roku, którego napędza 2-litrowy silnik diesla TDCi o mocy 170 KM. Ceny tego modelu startują od ok. 230 tys. zlotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE