Z rowu do rowu. Holowanie Mustanga poszło fatalnie - WIDEO

2020-05-22 12:42 Maciej Lubczyński
Mustang trafia z jednego rowu do drugiego
Autor: ViralHog - YouTube Mustang trafia z jednego rowu do drugiego

Tylny napęd, spora moc, przystępna cena. Te cechy sprawiają, że Ford Mustang prowadzony przez niedoświadczonego kierowcę może szybko wylądować w przydrożnym rowie. W tym przypadku wyciąganie auta z tarapatów skończyło się jeszcze większymi kłopotami, bo... w samochodzie nie było kierowcy.

Ford Mustang i mokry asfalt to kombinacja, która w przypadku niedoświadczonego kierowcy może skończyć się wypadkiem. W tym przypadku auto wylądowało w rowie i cała sytuacja mogłaby się skończyć na strachu, gdyby nie "akcja ratunkowa", która nie miała nawet teoretycznych szans powodzenia. Po tych manewrach Ford Mustang piątej generacji z pewnością będzie musiał odwiedzić serwis.

SprawdźRozwalił BMW i zwiał piechotą. Podstawę do ucieczki miał solidną

Gdy na miejscu zjawił się pickup, linka i mocniejsze szarpnięcie wystarczyły, by Mustang powrócił na drogę. Z jakiegoś powodu, osoby uczestniczące w akcji nie pomyślały o tym, że holowane auto również potrzebuje kierowcy. Ford znalazł się na jezdni tylko po to, by chwilę później ponownie skończyć w rowie, tym razem po drugiej stronie. 

PisaliśmyNigdy nie przewoź tak desek! Ten niebezpieczny transport został w porę zatrzymany - WIDEO

Druga wycieczka poza asfalt mogła skończyć się na poważniejszych uszkodzeniach. Na nagraniu widać, jak samochód uderza w przeszkodę i zatrzymuje się, będąc wciąż na lince przymocowanej do pickupa.