Zginął, choć niczym nie zawinił. Ciężarówka zmiażdżyła auto osobowe podczas wyprzedzania - WIDEO

2020-04-06 14:14
Kierowca ciężarówki spowodował śmiertelny wypadek
Autor: skybluejack - LiveLeak Kierowca ciężarówki spowodował śmiertelny wypadek

Kierowca ciężarówki, który zabrał się za wyprzedzanie na rosyjskiej drodze, jakby nigdy nic zmiażdżył auto osobowe jadące wprost na niego. W tej sytuacji, niewinny kierowca osobówki zapłacił największą cenę. Zginął na miejscu

To nagranie mrozi krew w żyłach. Sytuacja, którą widać na filmie pokazuje, że czasem nie mamy pełnej kontroli nad sytuacją na drodze i nawet ostrożność nie zagwarantuje nam bezpiecznej podróży. Ciężarówka na jednej z dróg w Rosji zmiażdżyła auto osobowe w zderzeniu czołowym. Kierowca osobówki, który jechał prawidłowo, zginął na miejscu.

SprawdźDachowanie Toyoty uchwycone na WIDEO! Kierowca z Tajwanu nie patrzył na drogę

Niekorzystne warunki, mizerna widoczność i brak wyobraźni wśród uczestników ruchu. Ten typowy zestaw, tak często widoczny na nagraniach z rosyjskich (ale nie tylko) dróg, doprowadził do śmierci kierowcy, który jechał z naprzeciwka. Kierujący ciężarówką 33-latek zorientował się, że nie uda mu się bezpiecznie zakończyć manewru wyprzedzania, jednak ciągnik siodłowy pozbawiony naczepy wpadł w poślizg podczas hamowania i na śliskiej jezdni nie wytracił prędkości niemal wcale. Jak podała policja w Czelabińsku, 51-latek i jego żona zginęli w wyniku uderzenia. 

Zobacz WIDEO z kamerki samochodowej:

Najnowsze