Znaleźli w lesie porzucone Audi warte 360 tys. zł

2019-07-31 11:39
Znaleźli w lesie skradzione Audi warte 360 tys. zł.
Autor: Policja

Na niecodzienne znalezisko trafili policjanci z powiatu bolesławskiego na terenie kompleksu leśnego. Mowa o luksusowym niemieckim SUV-ie, który kilka godzin wcześniej został skradziony na terenie Niemiec. Wartość odnalezionego egzemplarza to ok. 360 tys. złotych.

Porzuconego SUV-a marki Audi odnaleźli funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kurszynie na terenie leśnym w gm. Gromadka. Według wstępnych ustaleń jest to ten sam samochód, który kilka godzin wcześniej został skradziony w Magdeburgu w Niemczech.

Sprawdź: Skradzione BMW X6 odzyskane. Auto znaleziono na prywatnej posesji

Skradzione Audi Q7 to jeden z największych i najbardziej luksusowych modeli, jakie aktualnie figurują w gamie niemieckiego producenta. Luksusowe SUV-y często padają ofiarami złodziei, jednak swoimi gabarytami i nowoczesnym wyglądem przyciągają także dużo uwagi, przez co przemknięcie niezauważonym staje się utrudnione. 

Zobacz: Uderzył w sarnę, a następnie w drzewo. Tragiczny wypadek motocyklisty

Pojazd został zabezpieczony i odwieziony na policyjny parking, o czym szybko poinformowano prawowitego właściciela samochodu. Teraz policjanci prowadzą czynności mające ustalić w jakich okolicznościach skradzione Audi Q7 znalazło się na terenie powiatu bolesławickiego.

Znaleźli w lesie skradzione Audi warte 360 tys. zł.
Autor: Policja

Tak wygląda Audi Q7

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE