Warszawa. Koniec korków w Jankach i Raszynie! Otwarto łącznik trasy S8 Opacz-Paszków z krajową 7-ką

2015-09-18 12:22
Warszawa trasa s8
Autor: Piotr Grzybowski

Kierowcy jadący w kierunku Krakowa jak i podróżujący z południa do Warszawy, mogą już korzystać z nowo wybudowanego odcinka drogi łączącej węzeł Warszawa Janki na trasie S8 Opacz-Paszków z drogą krajową nr 7 w rejonie Sękocina.

Pozytywne kontrole jak i decyzja o pozwoleniu na użytkowanie wydana przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego dały możliwość Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad otwarcie drugiego odcinka realizowanej inwestycji.

Zobacz też: Rząd zatwierdził plan budowy dróg na lata 2014-2023!

Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka drogi, który usprawni ominięcie Raszyna i Janek. GDDKiA oddała do użytku łącznik trasy S8 Opacz-Paszków z krajową 7-ką. Teraz aby ustrzec się korków zaleca się jazdę w stronę Krakowa, przez węzeł Opacz na Południowej Obwodnicy Warszawy do węzła Warszawa Janki na S8 Opacz-Paszków łączącego się z drogą krajową nr 7 w rejonie Sękocina.

Mimo oddania trasy do użytku, budowa na odcinku od węzła Opacz do węzła Paszków wraz z powiązaniem z drogą krajową nr 7, zakończy się dopiero grudniu 2015 roku.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE