Na Allegro Lokalnie kupisz i sprzedasz samochód - trwa promocja!

2020-11-04 12:34 Materiał Partnerski
Na Allegro Lokalnie kupisz i sprzedasz samochód - trwa promocja!
Autor: Shutterstock

Najlepsze okazje są blisko nas! Teraz kupisz i sprzedasz samochód, nie ruszając się z fotela! Od lipca na platformie Allegro Lokalnie jest dostępna kategoria Moto. Jeśli do końca października br. wystawisz ofertę pojazdu, możesz zdobyć nawet 20 Monet! Dzięki Monetom – sam zapłacisz mniej za kolejne zakupy na Allegro.

Allegro Lokalnie to miejsce idealne dla kupujących i sprzedających. Możliwość wystawiania ogłoszeń i przeglądania interesujących ofert z twojej okolicy to wygodny i szybki sposób na realizację własnych potrzeb i bardzo często – marzeń. Sprawdź, jak to działa!

Zakupy? Tylko na Allegro Lokalnie

Platforma jest dedykowana osobom prywatnym, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Allegro Lokalnie to miejsce z niskimi cenami dla wystawiających i kupujących. Zakupy są bezpieczne, bo produkty wystawiają sprawdzeni użytkownicy, a potencjalni klienci są objęci Programem Ochrony Kupujących. W większości kategorii nie płacisz nic za wystawienie ogłoszenia. Jedyna opłata pobierana jest w ogłoszeniu z Kup Teraz lub Licytacją oraz za wystawienie na sprzedaż samochodu, motocyklu czy quada. Do oferty możesz dodać szybką płatność i wybrać opcję wysyłki.  Samo dodawanie ogłoszeń jest wygodne, masz też możliwość porozmawiać z kupującym przez czat. Na Allegro Lokalnie równie szybko jak sprzedać przedmiot, możesz też znaleźć interesującą cię ofertę w twojej okolicy. To także doskonała okazja, aby wesprzeć inicjatywy społeczne w ramach Lokalnych zbiórek.

Wesprzesz akcję charytatywną

Na Allegro Lokalnie kupujemy i sprzedajemy, ale możemy zrobić znacznie więcej. Jest to doskonałe miejsce do prowadzenia działalności społecznej i charytatywnej, z czego korzystają organizacje pożytku publicznego, a także przedstawiciele szkół. Ty także możesz wesprzeć innych, przeznaczając od 10 proc. do 100 proc. ceny wystawianego przedmiotu na wybraną zbiórkę. Kupujący może pomóc, kupując artykuł oznaczony napisem „Wspieram lokalną zbiórkę”.  Małe zbiórki zakładane na pół roku i maksymalną kwotę 10 tys. zł mogą być związane z dowolnym celem – np. z rozwojem okolicy czy w ramach wsparcia osób starszych i zwierząt.

12 kategorii do wyboru

Na Allegro Lokalnie jest 12 kategorii. Najpopularniejszą kategorią jest Elektronika. Co 30 sekund pojawia się nowe ogłoszenie sprzedaży smartfona, co 2 minuty jakiś użytkownik oferuje telewizor i akcesoria telewizyjne, a co 3 minuty ktoś chce sprzedać robota kuchennego. Podkategoria Książki i komiksy również cieszą się dużym zainteresowaniem. Znajdziemy tam mnóstwo nowości, bestsellerów, białe kruki i wydania kolekcjonerskie, jak m.in. wydania Funky Kovala czy Szninkla. Dla fanów mody też znajdzie się wiele produktów, z czego co trzeci wystawiony przedmiot jest nowy, ma oryginalną metkę i jest to nietrafiony prezent. Znajdziemy tu szeroki wybór markowej odzieży, obuwia i dodatków vintage. Przykładowo torebki Zara możemy kupić w cenie 82 zł, sweter Marks&Spencer za nieco ponad 30 zł. Jak wynika z przeprowadzonych badań, coraz większe zainteresowanie zyskują też przedmioty używane i zakupy w stylu zero waste. Co kwartał liczba sprzedawców, oferujących produkty we wszystkich kategoriach znanych na Allegro rośnie o 50 proc. Od lipca osoby prywatne mogą szukać i sprzedawać pojazdy w kategorii Motoryzacja.

Jak wystawić samochód

Allegro Lokalnie Moto to miejsce idealne dla kupujących i sprzedających. Codziennie w kategorii Motoryzacja pojawia się kilkaset nowych ofert! Najwięcej ogłoszeń dotyczy samochodów osobowych, m.in. VW, Ford, Mercedes i Audi. Dodawania oferty jest proste i bardzo intuicyjne:

  • Wejdź na stronę https://allegrolokalnie.pl/ (możesz skorzystać z aplikacji)
  • Wybierz przycisk Wystaw, a następnie dodaj nie więcej niż 15 zdjęć pojazdu
  • Wpisz nazwę auta i wybierz kategorię dla danego modelu
  • Podaj stan samochodu, cenę, rok produkcji, przebieg, pojemność silnika, kolor, numer VIN oraz informację o miejscu odbioru auta
  • Wybierz 1 z 3 pakietów ogłoszeniowych:

- Lite za 4,90 zł (dziennie)

- Turbo za 24,90 zł (widoczne przez 10 dni)

- Nitro za 49,90 zł (widoczne przez 30 dni)

Podniesienie wybranego pakietu ogłoszenia do opcji Premium za 39,90 zł sprawi, że Twoja oferta  będzie widoczna wyżej w wynikach wyszukiwania. Jeśli wyróżnisz ogłoszenie, aż 4-krotnie zwiększysz liczbę zainteresowanych nim osób!

Zbieraj Monety i płać mniej

W ramach akcji promocyjnej Allegro Lokalnie w kategorii Motoryzacja, trwającej do 31 października br. możesz zgarnąć 20 Monet do wykorzystania przy zakupach za min. 40 zł. Pierwsze 10 Monet otrzymają użytkownicy, którzy w tym czasie wystawili ogłoszenie w kategorii Moto, wybierając pakiet Turbo lub Nitro. Masz chrapkę na kolejne 10 Monet? Otrzymasz je, podnosząc ogłoszenie do opcji Premium. Niezależnie na którą opcję się zdecydujesz - każde Twoje ogłoszenie będzie widoczne zarówno na Allegro Lokalnie  jak też na Allegro.

Najnowsze