Nie czekaj, tankuj bez kolejki

2020-08-07 0:00 Materiał Partnerski
Nie czekaj, tankuj bez kolejki
Autor: Materiały Prasowe/Orlen

Okres wakacyjny sprzyja podróżom. Wielu kierowców siada za kółko i rusza w poszukiwaniu przygód! Choć pandemia i związane z nią obostrzenia nadal ograniczają nasze możliwości, to wciąż możemy miło i aktywnie spędzić czas chociażby w granicach kraju. W związku z tym stacje ORLEN przygotowały szereg udogodnień dla swoich klientów.

W trosce o podróżujących, PKN ORLEN stale udoskonala swoje stacje. To nie tylko możliwość zrobienia drobnych zakupów podczas postoju czy zjedzenia ciepłego posiłku w Stop Cafe, ale też usprawnienie tankowania.

Czas na wakacje

Od początku 2020 r. na stacjach ORLEN obserwujemy niższe ceny benzyny oraz oleju napędowego. Polska jest jednym z tych krajów, gdzie paliwo należy do najtańszych w Europie! Tanie tankowanie to istna zachęta do samochodowych wojaży. Jeśli właśnie planujesz urlop, środki zaoszczędzone na paliwie, będziesz mógł przeznaczyć na przyjemności i rozrywkę. Niezależnie do tego, dokąd się wybierasz – nad morze, w góry czy na Mazury – warto pojechać tam samochodem. To nie tylko duża wygoda, ale i możliwość robienia przerw w trakcie jazdy w zależności od własnych potrzeb. A gdzie szukać wytchnienia podczas nużącej i długiej podróży?

Przystanek: KAWA i nie tylko

Udając się w odwiedziny czy na zasłużony urlop, warto tankować na stacjach ORLEN. Dlaczego? Gdyż oprócz atrakcyjnych cen paliwa czy produktów sklepowych mamy możliwość skorzystać z oferty Stop Cafe. Zmęczonych kierowców pobudzi aromatyczne kawa, a głodni – także znajdą dla siebie treściwy posiłek. Bistro na stacjach ORLEN oferuje nie tylko szeroki wybór przekąsek, ale też ciepłe, pożywne dania, świeże sałatki czy słodkie przekąski. Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na dłuższy postój, też nie mogą narzekać, ponieważ na stacjach ORLEN pojawiło się wiele udogodnień dla osób, które prowadzą wyścig z czasem.

Tankowanie obustronne

Jeśli zależy ci na czasie, a dystrybutory po stronie, gdzie jest wlew paliwa w twoim aucie są zajęte, nie musisz tracić czasu w kolejce. Dzięki usłudze obustronnego tankowania węże przy dystrybutorach są na tyle długie, by spieszący się podróżni mogli sięgnąć do baku także z drugiej strony. Zamiast spoglądać nerwowo na zegarek lub próbować nadrobić czas na trasie – kierowcy mogą tankować z dowolnej strony na stacjach z oznakowaniem OBUSTRONNE TANKOWANIE AUTA.

Pełna lista stacji oferujących usługę dostępna jest www.dlakierowcow.orlen.pl

Orlen logotyp
Autor: Materiały Promocyjne
Najnowsze