Ubezpiecz się w LINK4 i zdobywaj nagrody z kartą Orlen VITAY!

2021-08-20 0:00
 Ubezpiecz się w LINK4 i zdobywaj nagrody z kartą Orlen VITAY!
Autor: Materiały Promocyjne

Kto z nas nie lubi otrzymywać dodatkowych bonusów za sam fakt, że wybieramy daną markę i jesteśmy wobec niej lojalni? Teraz miliony kierowców zyskują podwójnie. ORLEN Usługi Finansowe wspólnie z LINK4 przygotowały niezwykle atrakcyjną ofertę dla kierowców posiadających kartę programu lojalnościowego VITAY.

Jak zyskać podwójnie?

To bardzo proste. Tankujesz na stacjach Orlen i masz kartę VITAY? Szukasz najlepszego dla siebie ubezpieczenia? Korzystaj dwa razy! Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 – kupione za pośrednictwem strony www.orlen-ubezpieczenia.pl – właściciel konta VITAY otrzyma w tym programie aż pięć punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, Auto Casco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Z myślą o kierowcach

Jednym z najbardziej popularnych programów lojalnościowych w Polsce jest Orlen VITAY, gdzie można zbierać punkty, tankując paliwo lub robiąc zakupy na stacji, a potem wymieniać je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Teraz punkty te zdobywamy, również kupując ubezpieczenia LINK4 za pośrednictwem Orlen Usługi Finansowe. Proces jest wyjątkowo prosty. Wystarczy zapoznać się z ofertą ubezpieczeń na stronach programu VITAY i podczas kupowania polisy podać numer karty lojalnościowej. Po opłaceniu polisy zostaną nam naliczone dodatkowe punkty. A potem czas na wybór wymarzonej nagrody: wyposażenia  domu, sportowej, dla dzieci, AGD i RTV, kuponów zniżkowych do sklepów i wielu innych.

Z tej atrakcyjnej oferty łączonej skorzystał już pan Marek (39 l.) z Krakowa:

Na Orlenie tankuję od lat. Dlatego, że są najlepsi, mają najszybszą obsługę dzięki mobilnym kasjerom, więc nie muszę tracić czasu w kolejkach do kasy, można u nich smacznie zjeść, no i to nasza polska marka, a to się dla mnie liczy. Odkąd założyłem kartę lojalnościową VITAY, zbieram punkty przy każdym tankowaniu, a potem dzieci i żona wybierają sobie coś ciekawego z katalogu nagród. I wszyscy są zadowoleni. Niedawno dowiedziałem się, że to nie koniec korzyści tankowania na Orlenie. Okazało się z moich wyliczeń, że pakiet OC/AC w LINK4 jest najbogatszy i daje najwięcej korzyści, a dodatkowo jako posiadacz karty lojalnościowej VITAY mogę zyskać sporo dodatkowych punktów na nagrody. Wykupiłem więc moje ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4, ale tym razem za pośrednictwem strony internetowej orlen-ubezpieczenia.pl. Wydałem 1600 złotych na pakiet OC/AC w LINK4, dostałem unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, a dodatkowo zyskałem aż  7500 punktów na nagrody z katalogu Orlen VITAY! I takie zakupy to ja lubię. Jestem lojalny i jako stały klient korzystam z dodatkowych bonusów, a przy tym wiem, że wybieram najlepsze produkty na rynku. To daje dużą satysfakcję.

Podobnie jak pan Marek zrobiły już miliony polskich kierowców. Warto o tym pamiętać, gdy znów będziemy dokonywać zakupu ubezpieczenia naszego auta i sprytnie skorzystać z łączonej oferty Orlen i LINK4.

Liczy się bezpieczeństwo

– Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych LINK4, spółki z Grupy PZU, przez ORLEN Usługi Finansowe jest kolejnym dobrym przykładem współpracy polskich spółek działających w różnych obszarach biznesowych – podkreśla Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4. – Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. Ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 zostały docenione przez niezależnych ekspertów, wygrywając w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej” na najlepszy pakiet OC, Assistance i NNW na 2021 rok, a co dla nas szczególnie cenne po raz kolejny zdobyliśmy Złoty Laur Klienta. Tym bardziej cieszy nas, że we współpracy z Orlen Usługi Finansowe możemy dotrzeć do jeszcze szerszego grona klientów  – dodaje Patrycja Kotecka.

Warto postawić na sprawdzonych partnerów. Kierowca, chcąc skorzystać z łączonej  oferty ORLEN i LINK4, może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób: sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub dzięki infolinii. Musi tylko pamiętać o podaniu numeru karty VITAY. Warto zapisać do ulubionych zasobów zarówno adres orlen-ubezpieczenia.pl, jak i numer infolinii (22) 444 44 55. Co dalej? Korzystać, bo cenne bonusy czekają, a połączenie zakupów paliwowych z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Materiał powstał przy współpracy z LINK4.