Tankujesz? Płać mobilnie!

2020-08-21 15:57 Materiał Partnerski
Udogodnienia na stacjach ORLEN. Tankujesz? Płać mobilnie!
Autor: Materiały Prasowe/Orlen

Tankując na stacji ORLEN, możesz za paliwo zapłacić mobilnie, przy dystrybutorze. Jeżeli nie chcesz wchodzić do budynku stacji i kontaktować się z obsługą potrzebujesz do tego mobilną aplikację VITAY z usługą ORLEN Pay. To najbezpieczniejsza forma płatności. Mobilnie zapłacisz także za płyn do szyb, płyn do dezynfekcji, a na wybranych stacjach nawet za myjnię.

To nie tylko super bezpieczne, ale także bardzo wygodne rozwiązanie. Gdy jedziesz na wakacje tankowanie to pretekst do odpoczynku i rozprostowania kości. Toaleta, kawa, hot-dog – to chwila oddechu od monotonii jazdy. Gdy jednak się spieszysz, chcesz maksymalnie ograniczyć formalności, by móc szybko pojechać dalej. W takiej sytuacji płatności mobilne będą rozwiązaniem bardzo ułatwiającym ci życie.

Udogodnienia na stacjach ORLEN. Tankujesz? Płać mobilnie!
Autor: Materiały Prasowe/Orlen

Pobierz aplikację na smartfon

Aby zacząć korzystać z płatności mobilnych, musisz pobrać na swój smartfon aplikację VITAY z usługą ORLEN Pay. Aplikacja wymaga od ciebie krótkiej rejestracji. Nie musisz dodawać karty płatniczej jeżeli już masz w swoim telefonie płatności mobilne jak Apple Pay, Google Pay lub BLIK, w przeciwnym wypadku dodajesz kartę płatniczą z odblokowaną możliwością płatności internetowych.

Sam proces opłaty za tankowanie wygląda tak:

  1. Po zatankowaniu skanujesz kod QR z naklejki na dystrybutorze.
  2. Następnie sprawdzasz w aplikacji dane twojej transakcji – kwotę, stację i stanowisko, przy którym tankowałeś.
  3. Jeśli wszystko się zgadza, akceptujesz płatność i gotowe! Odjeżdżasz ze stacji nie kontaktując się z innymi ludźmi. Na swojej skrzynce e-mailowej znajdziesz fakturę.

ORLEN Pay pozwala m.in. na korzystanie ze zniżek Karty Dużej Rodziny, BiznesTank, a także płacenie przez Apple Pay, Google Pay oraz BLIK. Ponadto aplikacja umożliwia wgląd do historii transakcji i zbieranie punktów VITAY.

Dobra jakość i atrakcyjna cena

Paliwa ORLEN są niezmiennie dobrej jakości. Nie tylko spełniają wszystkie europejskie normy, ale także często je przewyższają. Skład chemiczny benzyn, olejów napędowych i autogazu dobierany jest na podstawie najnowszych badań. Te paliwa zadbają o czystość silnika i układu spalinowego twojego pojazdu. Eliminują osady i  pozwalają na optymalną pracę silnika w różnych warunkach. Dzięki nim możesz cieszyć się pełną mocą i dynamiką swojego auta. Mają przy tym atrakcyjne ceny. Tankując na stacjach ORLEN dbasz więc i o swoje auto, i o portfel. A płacąc za paliwo, możesz przy okazji skorzystać z szerokiej oferty promocyjnej na artykuły sprzedawane w sklepie na stacji.

Pełna lista stacji oferujących usługę dostępna jest www.dlakierowcow.orlen.pl

Orlen logotyp
Autor: Materiały Promocyjne
Najnowsze