Ulubione auto Polaków w atrakcyjnej cenie

2021-07-26 0:00
Ulubione auto Polaków w atrakcyjnej cenie
Autor: Materiały Promocyjne

Blisko połowa Polaków ma zamiar w ciągu najbliższych 12 miesięcy kupić samochód – tak wynika z badania „Portfele Polaków pod lupą” przeprowadzonego na zlecenie Volkswagen Financial Services. Jak widać, mimo pandemii nie rezygnujemy z zakupu auta, które stało się obecnie najbezpieczniejszym środkiem transportu.

Marzysz o nowym, bezpiecznym i wygodnym aucie na lata? To wszystko oferuje ci ŠKODA, która od lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Teraz nęci potencjalnych klientów atrakcyjną ceną i kredytem z niskimi ratami. Zainteresowany?

Auto na kredyt w niskich ratach

Volkswagen Financial Services oferuje szeroki wybór finansowania modeli marek Volkswagen, SEAT, Audi i ŠKODA. Klienci prywatni szybko i wygodnie znajdą odpowiedni dla siebie model, nawet bez potrzeby ruszania się z własnego fotela, bo w przypadku czeskiej marki zakupu można dokonać w sklepie internetowym. Mając wybrane aut możemy skorzystać z leasingu konsumenckiego z niskimi ratami. Ta oferta nie obciąży domowego budżetu. Jest to możliwe dzięki temu, że w takim finansowaniu spłacamy jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu, nie zaś jej całość.

Ulubione auto Polaków w atrakcyjnej cenie
Autor: Materiały Promocyjne

Nowoczesna forma finansowania

A jak niskie są raty? ŠKODĄ Fabią można jeździć już od 561 zł miesięcznie. Za komfort posiadania Octavii trzeba będzie zapłacić 1090 zł miesięcznie. Wysokość rat liczona jest przy założeniu, że umowa podpisywana jest na okres 36 miesięcy, wkład własny określony na 10 proc. wartości auta, a roczny limit kilometrów wynosi 20 tys.. Po zakończeniu umowy można wykupić auto za gotówkę lub na raty albo po prostu zwrócić do dealera i wybrać nowy model.

Ulubione auto Polaków w atrakcyjnej cenie
Autor: Materiały Promocyjne

KONFIGURUJESZ TAK, JAK CHCESZ

Wybierając jedną z form finansowania VWFS – leasing konsumencki, kredyt z niskimi ratami lub klasyczny – możemy liczyć na dużą elastyczność. Sam decydujesz, co jest na wyposażeniu auta, jaki ma kolor i silnik, konfigurując samochód wedle potrzeb.