Używane auta drogie jak nigdy. Oto 5 tańszych, niedocenianych modeli, które Cię nie zawiodą

2021-07-26 15:07

Ceny aut na rynku wtórnym biją rekordy! Wakacje w 2021 roku to zdecydowanie czas, w którym lepiej sprzedawać samochód niż go kupować. Poszukiwania samochodu używanego mogą spędzać sen z powiek, a niektórych, skłonić do ponownego przemyślenia decyzji. Nie trzeba jednak rezygnować z zakupu - można wybrać tańszy, niedoceniany model, który największy spadek wartości ma już za sobą.

Rynek aut używanych nigdy nie był "łatwy" dla tych, którzy szukają auta. Brak zaufania między stronami transakcji, nieuczciwe zagrywki i ukryte wady mogą się wydawać codziennością. Teraz, doszedł do tego wyraźny wzrost cen samochodów, który zweryfikował plany niejednego kierowcy. Nie trzeba jednak odkładać decyzji na później - można poszukać tańszego auta, które z różnych względów nie zdobyło popularności, ale mimo wszystko jest godne polecenia.

W zestawieniu polecamy 5 aut z różnych segmentów, które są lepsze, niż obiegowa opinia, krążąca na ich temat. Auta, które wybraliśmy łączy doskonały stosunek jakości do ceny. W obliczu szybujących cen samochodów na rynku wtórnym, warto rozważyć właśnie takie propozycje. Wiedzieliście, że Renault Laguna trzeciej generacji jest naprawdę mało awaryjnym autem? Albo, że Alfa Romeo 159 może się poszczycić naprawdę solidnym wykonaniem? Sprawdźcie niedocenione auta w galerii:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE