Bełchatów: Konkurs na najpiękniejsze balkony i tarasy z rekordową frekwencją! Kiedy poznamy zwycięzców?

2020-08-06 12:54 Magdalena jaśkiewicz-Stawowczyk
Bełchatów: Konkurs na najpiękniejsze balkony i tarasy z rekordową frekwencją! Kiedy poznamy zwycięzców?
Autor: Pixabay/ Counselling Bełchatów: Konkurs na najpiękniejsze balkony i tarasy z rekordową frekwencją!

Blisko 80 zgłoszeń wpłynęło na konkurs na najpiękniejszy balkon i taras w powiecie bełchatowskim. Zwycięzcy mają być znani pod koniec sierpnia. Czekają na nich atrakcyjne nagrody.

Konkurs ogłoszony został na początku czerwca, a zainteresowanie nim przeszło najśmielsze oczekiwania samych organizatorów. Zgłosiło się prawie 80 osób. 42 pochwaliły się swoimi balkonami, a 36 tarasami. Komisja konkursowa, która zbierze się w połowie sierpnia będzie miała ciężki orzech do zgryzienia.

- To było strzał w 10, zainteresowanie konkursem było ogromne. Liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Najwidoczniej lockdown spowodował, że chyba bardziej zadbaliśmy o swoją przestrzeń - cieszy się Monika Michel, koordynatorka zespołu promocji w bełchatowskim starostwie. - Oceniając nadesłane zdjęcia komisja przede wszystkim zwróci uwagę na wrażenia estetyczne, oryginalność i pomysłowość - dodaje Monika Michel.

Najprawdopodobniej wyniki będą znane pod koniec sierpnia. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostaną nagrodzone bonami na zakupy: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce. Bony będą do wykorzystania w markecie Leroy Merlin, który jest partnerem konkursu.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.