Jaguar kontra audi a6, w Ładzicach doszło do czołowego zderzenia! Wszystko przez PRĘDKOŚĆ!

2020-12-01 13:06 mj-s
Jaguar kontra audi a6. w Łdzicach doszło do czołowego zderzenia! Wszystko przez PRĘDKOŚĆ!
Autor: Pixabay/ elBarto1980 Jaguar kontra audi a6. w Łdzicach doszło do czołowego zderzenia! Wszystko przez PRĘDKOŚĆ! (fot. poglądowe)

Ładzice (pow. radomszczański) na łuku drogi doszło do czołowego zdarzenia dwóch osobówek. Wszystko wskazuje na to, że młody kierowca audi jechał na tyle szybko, że stracił kontrolę nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jaguarem.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałkowy (30 listopada) wieczór. Było przed 21.00, gdy do policji wpłynęło zawiadomienie o „czołówce” w Ładzicach.

Jak wstępnie ustalili policjanci z komendy w Radomsku, winnym wypadku jest 29-letni mieszkaniec województwa śląskiego, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie, kierujący, jadąc w kierunku Radomska stracił na łuku drogi kontrolę nad audi a6 i zjechał na lewy pas ruchu, którym jechał samochód marki jaguar. Tym autem kierował mieszkaniec Pajęczna (Łódzkie).

- W wyniku zdarzenia urazu głowy doznała pasażerka jaguara, na ogólnych potłuczeniach skończyło się u kierowcy i pasażera audi. Kierowcy byli trzeźwi - opowiada nadkom. Włodzimierz Czapla z KPP w Radomsku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brodowe: Luksusowe fury wpadły na siebie jak domino! To była bardzo kosztowna kolizja! [FOTO]

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia.

Szlabany zmorą ratowników medycznych