Kierowca spod Radomska poszukiwany! Nie żyje 16-latek, którego staranował autem

i

Autor: music4life/cc0/Pixabay.com; Andrzej Lange/Super Express Policjanci z Radomska poszukują kierowcy, który w miejscowości Pukarzów śmiertelnie potrącił 16-latka, zdj. ilustracyjne

Kierowca spod Radomska poszukiwany! Nie żyje 16-latek, którego staranował autem

2022-05-04 10:13

Policjanci z Radomska poszukują kierowcy, który w miejscowości Pukarzów śmiertelnie potrącił 16-latka. Do wypadku doszło w poniedziałek, 2 maja, przed północą. Prowadzący pojazd, prawdopodobnie osobowy, podróżował w kierunku Koniecpola, gdy zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i potrącił idącego poboczem 16-latka i 36-latkę. Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Kierowca spod Radomska poszukiwany! Nie żyje 16-latek, którego staranował autem

Nie żyje 16-latek potrącony przez kierowcę w miejscowości Pukarzów pod Radomskiem. Do wypadku doszło w poniedziałek, 2 maja, ok. godz. 23.30. Jak wstępnie informuje nadkomisarz Aneta Wlazłowska, rzeczniczka Komenda Powiatowa Policja w Radomsku, prowadzący samochód - prawdopodobnie osobowy - jechał od Maluszyna w kierunku Koniecpola. Z nieznanych przyczyn auto zjechało nagle na przeciwległy pas ruchu, uderzając w idących poboczem: 16-latka i 36-latkę. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając obydwojgu rannym jakiejkolwiek pomocy. Ze względu na rozległe obrażenia ciała chłopak został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze szpitali w Krakowie - zmarł we wtorek, 3 maja, nad ranem. Kobieta trafiła natomiast karetką pogotowia do innej placówki medycznej, gdzie przebywa do tej pory. - Jej stan jest stabilny, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodaje Wlazłowska. Policja w Radomsku ma też apel w związku z wypadkiem w Pukarzowie.

Czytaj też: Makabryczna majówka nad zalewem Słok! 36-latek nie żyje, 46-latka reanimowana [NOWE FAKTY, AKTUALIZACJA]

- Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 47 84 64 211 lub 47 84 64 221. Zapewniamy anonimowość - kończy rzeczniczka KPP w Radomsku.

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Zabił swojego ojca i 44-latkę. Policjanci szturmowali jego dom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE