Kruplin. Stracił prawko... po trzech miesiącach. Ten dzień zapamięta na zawsze

i

Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Kruplin. Stracił prawko... po trzech miesiącach. Ten dzień zapamięta na zawsze

2022-06-27 10:56

Policjanci z pajęczańskiej drogówki wyeliminowali z ruchu młodego kierowcę, który w obszarze zabudowanym pędził na złamanie karku. Uprawnienia do kierowania posiadał zaledwie od 3 miesięcy. 18-latek stracił prawo jazdy i został ukarany wysokim mandatem.

Podczas wojewódzkich działań "Prędkość” trwających od 24 do 26 czerwca 2022 roku pajęczańscy policjanci kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się drogami powiatu. "Kontrole prędkości realizowane były na głównych ciągach komunikacyjnych, przeważnie w obszarach zabudowanych. 26 czerwca 2022 roku na drodze krajowej numer 42 w miejscowości Kruplin pajęczańska "drogówka" wyeliminowała z ruchu 18-latka, który w obszarze zabudowanym pędził samochodem bmw z prędkością 124 km/h. Młody kierowca uprawnienia posiadał zaledwie od trzech miesięcy. Pirat stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące" - podaje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wieruszów. Pijana 16-latka weszła na słup elektryczny. Poraził ją prąd

Tragiczny wypadek na trasie koło Ogorzelca

Ponadto, zgodnie z taryfikatorem, 18-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł i otrzymał 10 punktów karnych.

ZOBACZ: Pabianice. Rekordowy mandat 10 tysięcy złotych dla 43-latka! I to nie za prędkość...

Podczas działań policjanci ujawnili łącznie 40 wykroczeń dotyczących przekroczenia prędkości, gdzie prawie połowa odnotowana była w rejonie przejść dla pieszych. Ponad 20 kierujących zostało ukaranych mandatami karnymi.

SPRAWDŹ: Łódź. Chciała doszkolić się do egzaminu na prawko, potrąciła własną matkę. Ten błąd zapamięta do końca życia...

Sonda
Straciłeś/aś kiedyś prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE